Z ruiny bydlení snů: Lenka Hornová ukázala svůj krásný dům. Když ho kupovala, potřeboval totální úpravy

Když si moderátorka a scenáristka Lenka Hornova kupovala dům, byla pod vlivem emoci. nemovitost se ve skutečnosti hodně lišila od fotek, které poskytla realitní kancelář. Po rekonstrukci se ale dům stal domem snů.

Zdroj: blesk.cz

Větší plochu pro bydlení Lenka začala hledat se svým manželem Liborem poté, co otěhotněla. Chtěli vyměnit svůj byt za něco většího.

Hornová říká, že dům hledala dlouho a intenzivně, ale pořád jim to nevycházelo. „Libor spočítal, kolik by stála rekonstrukce, a nebylo z toho nic,“ tvrdí moderátorka.

Zdroj: blesk.cz

Poté ale narazila na hezký dům v Praze 6 za dobrou cenu a na snímcích vypadal krásně.

Zdroj: blesk.cz

Za dům složila zálohu, aniž by si ho osobně prohlédla. „Doma jsem oznámila, že jsem ten den koupila chleba, vajíčka, mléko a barák,“ s humorem říká Hornová.

Manžel byl překvapen, ale choval se shovívavě. Následně pár šel na prohlídku domu a nestačili se divit.

Zdroj: blesk.cz

Dům se totiž úplně lišil od toho, co bylo na fotkách. Navíc majitel dům rozšířil namontováním chatky.

Lenka Hornová prozradila, že je pak uklidnila známá architektka, která řekla, že rekonstrukce drahá nebude. Během několika dnů už měli před sebou vizualizaci praktické dřevostavby, která se jim moc líbila.

Zdroj: blesk.cz

Během jednoho víkendu dřevostavba byla namontována a do domu se přestěhovala také maminka Lenky a jejich syn, který si následně našel nové bydlení.

Libor si v domě zařídil pracovnu, našel se pokoj i pro dceru. Lenka k práci potřebuje pouze pohovku, deku a počítač, takže to měla jednodušší.

Zdroj: blesk.cz

Kromě toho Hornová měla na architektku další prosby. V obývacím pokoji potřebovala podlahu se dvěma různými úrovni a velké prosklené plochy.

Dnes si toto řešení pochvaluje, protože díky tomu má v domě hodně světla.

Zdroj: blesk.cz

Z luxusu si Hornová dopřála lustru Mercury a velkou americkou lednici. Manžel si pořídil velkou televizi. Dnes je dům úplně zařízen.

Zdroj: blesk.cz

Naposledy si však manželský pár nechal vyměnit kuchyňskou linku. Zvolili moderní materiály a volně stojící spotřebiče.

Zdroj: blesk.cz

Share