Mahulena Bočanová je v karanténě a poslala vzkaz fanouškům: “„Lásenky moje, moc mě mrzí, že jsem nemohla být s vámi, ale čas covidu je neúprosný“

Ač by se zdálo, že všechno pro české filmy začíná fungovat, ale někteří umělci pokračují být v karanténě. Jednou z nich je herečka Mahulena Bočanová.

Zdroj: Sedmička-Tyden.cz

Brzy se bude konat premiéra snímku Ženská pomsta, kde hraje Mahulena Bočanová. Přiznala se, že na slavnostních ceremoniích nebude přítomna.

Zdroj: Bandi

„Lásenky moje, moc mě mrzí, že jsem včera v Ostravě nemohla být s vámi, ale čas covidu je neúprosný, mám ještě pár dnů karanténu, jsem negativní,“ na svém profilu Facebook v úterý večer vzkazovala, že nemohla být v Ostravě, protože má ještě několika dní karanténu, i když je negativní.

Zdroj: Medium

Zdroj: Twitter

Je známo, že jedna z jejích kolegyň je hospitalizovaná a možná má covid-19. Celá divadelní společnost Háta je tak dnes v karanténě.

Zdroj: MEN4QUEEN

Nic nezbývá, jak Mahuleně filmu Dušana Rapoše fandit z domova. V tom vzkazu prozradila, že se setká se svými příznivci u Mužské pomsty. Zatím není jasné, jestli komedie dostane pokračování dodala nebo to byl vtip.

Zdroj: Blesk

Share