Majitel restaurace na Vyšehradě hájí setkání Romana Prymuly a Jaroslava Faltýnka: „Pana Faltýnka nevnímám jako běžnou veřejnost, ale jako svého přítele“

Noční schůzka v restauraci na Vyšehradě byla důvodem rezignace ministra zdravotnictví Romana Prymuly a důvodem rezignace Jaroslava Faltýnka na post prvního místopředsedy hnutí ANO. Nyní se majitel této restaurace Raimund Špunda rozhodl veřejně promluvit a tuto schůzku obhájit.

Zdroj: YouTube

S největší pravděpodobností se majitel restaurace rozhodl vše vysvětlit, protože kapitula uvažuje o ukončení pronájmu prostor. Proto napsal dopis vyšehardské kapitule.

Zdroj: YouTube

Raimund Špunda prozradil, že Jaroslav Faltýnek je jeho dlouholetý známý. Politik požádal majitele restaurace, aby poskytl soukromý neveřejný prostor, pokud by to mohl poskytnout.

Zdroj: YouTube

Cílem bylo setkání s dalšími lidmi. Nevidí žádný problém, že poskytl takový prostor politikovi.

Zdroj: YouTube

„Protože pana Faltýnka nevnímám jako běžnou veřejnost, ale jako svého přítele, rád jsem jeho žádosti vyhověl,“ napsal Raimund Špunda.

Zdroj: Twitter

Podle svých slov poskytl svému kamarádu bezplatnou apřátelskou pomoc. Politiku také vzkázal, že restaurace musí být zavřená, takže jim nebude moci poskytovat služby.

Zdroj: YouTube

Podle svých slov údajně neví, o čem tam Jaroslav Faltýnek s dalšími lidmi komunikoval. Nyní může být zbaven možnosti pronájmu prostor a také mu nyní hrozí pokuta za porušení opatření.

PSALI JSME: BABIŠ V LANECH PROJEDNAL SE ZEMANEM ROZPOČET PRO PŘÍŠTÍ ROK: PREZIDENT SE TAKÉ SETKAL S MINISTRYNÍ FINANCÍ

PŘIPOMÍNÁME: POČET ZAZNAMENANÝCH PŘÍPADŮ NÁKAZY KORONAVIREM CELOSVĚTOVĚ PŘESÁHL 49 MILIONŮ: NĚMECKO ZAZNAMENALO DALŠÍ REKORD NAKAŽENÝCH

Share