Muž si adoptoval dva pitbuly: mazlíčci mu poté poděkovali zvláštním způsobem

Pitbuly žijící v útulku našli nový domov a poděkovali svému majiteli za jeho laskavost. Dobré fenky nejen prokázaly, že stereotypy o jejich rase jsou špatné, ale také pomohly mužovi při nebezpečí.

Zdroj:poshepky.com

Ellabell a Beruška jsou dva pitbuly, které měli těžkou minulost. Předchozí majitelé psů se o ně dostatečně nestarali a nakonec se ocitli v útulku. Pak se však na psy usmálo štěstí: oba si adoptoval nový majitel Robert McGowan.

Pitbuly, kteří se objevili v důsledku křížení buldoka a teriéra a používali se převážně k lovu a poté k psím zápasům, jsou lidmi často považováni za bojová a nebezpečná zvířata. Robert ale říká, že Ellabelle a Beruška nejsou vůbec takové.

Zdroj:poshepky.com

Psům se však podařilo „splatit dluh“ majitelovi nejen svou laskavostí, ale reálně zachránili Roberta a jeho majetek. Jednou večer na konci prosince muž seděl a kouřil vedle auta v garáži, který byl otevřený.

Najednou dovnitř vběhli čtyři muže a zaútočili na Roberta. Muž byl sražen ze židle a útočníci požadovali, aby jim dal klíče od svého auta.

V blízkosti nebyli žádní psi, protože byli v domě. Tam Robert poslal útočníky po klíče. A co si myslíte, jaký pozdrav čekal na cizince, když jeden z nich otevřel dveře a pustil pitbully do garáže?

Zdroj:poshepky.com

Lupiči neměli jinou možnost, než odejít z garáže bez čehokoli. Robert měl po útoku pod očima modřinu, aledíky svým psům nebyl zraněn.

Zdroj:poshepky.com

Po akci byli psi za svou odvahu řádně odměněni hračkami a večeří. Robert doufá, že jeho příběh inspiruje další lidi, aby si také adoptovali psy.

Koneckonců, domácí mazlíčci mohou také zachránit životy majitelů, řekl muž. A uživatelé Facebooku, kde McGowan zveřejnil příběh, o tom nepochybují, protože měli také příklady toho, jak je jejích mazlíčci zachránili.

PSALI JSME: PES PŘINESL SVÝM MAJITELŮM PODIVNÉ MLÁDĚ: ALE UKÁZALO SE, ŽE TO NEBYLO ŠTĚNĚ A PO VYŠETŘENÍ BYLO JASNÉ, ŽE MLÁDĚ JE SILNĚ DEHYDROVANÉ A VÁŽÍ JEN PŮL KILOGRAMU

PŘÍPOMÍNÁME:MAJITEL ŠEL DO OBCHODU A NECHAL PSA V AUTĚ: PES NA SVÉHO MAJITELE NEMOHL DLOUHO ČEKAT, A ZAČAL TROUBIT

Share