Majitelé nechali svého psa jen na dvě hodiny, po návratu nepoznali svou kuchyň

Dylan Raynor šel se svou matkou nakupovat a nechal doma roztomilého a rozokošného kokršpaněla, který se jmenuje Dory. V tu chvíli nikdo netušil, že toto rozhodnutí jednoduše způsobí takové důsledky.

Zdroj:lyubopytno.fun

Dylan řekl, že byli pryč asi 2 hodiny. Když se vrátili z nakupování, moje matka se podívala uvnitř do okna a řekla, že dům byl okraden. Skříně byly prázdné, všechno bylo rozházené po podlaze.

Prvních pár vteřin byl Dylan šokován. Věřil tomu, že jeho dům opravdu byl vykraden, ale pak si všiml, že mnoho rozhazených věcí má stopy psích zubů. Potom bylo majitelům vše jasné…

Zdroj:lyubopytno.fun

Dory snadno otevřela dveře skříně s věcmi, stejně jako se dostal k odpadkovému koši v kuchyni. Pes vytáhl všechny věci, na které jen mohl dosáhnout. Dory si dokonce měla čas trochu s věcmi hrát!

Zdroj:lyubopytno.fun

V kuchyni vládl skutečný chaos: pes rozházel jídlo a odpadky na podlaze, rozbil nádobí, zašpinil příbory. Navzdory skutečnosti, že pes již vytáhl balíčky se svým jídlem, stále si raději k večeři dal lasagnové těsto s cukrem.

Zdroj:lyubopytno.fun

Dylan řekl, že k výchově štěněte přistoupil zodpovědně a absolvoval s ním výcvikové kurzy. Dory očividně dokázala svou roztomilou malou tváří oklamat nejen majitele, ale také i instruktory.

Zdroj:lyubopytno.fun

Dory i před tím již neposlouchala majitelé. Například ráda ukradla oblečení z koše na prádlo, napila se vody z vany, ale předtím nikdy nedělala něco tak ničivého.

Zdroj:lyubopytno.fun

Vzhledem k tomu, že pes snědl nesprávné jídlo, majitelé chvíli sledovali jeho zdraví, ale vše proběhlo bez následků.

Share