Splní-li se vaše přání: jedna z pěti růží odpoví na tuto otázku

Každý člověk o něčem sní a pak si položí otázku: „Splní se moje přání?“ Ne každý však ví, že naše podvědomí nám může pomoct najít odpověď na každou otázku. S tím nám pomůže tento psychologický test.

Zdroj: testpokartinke.ru

Abyste mohli používat své podvědomí, musíte dodržovat několik pravidel:

  • Zavřete oči, uvolněte se a soustřeďte se na svém přání.
  • Otevřete oči a podívejte se na obrázek.
  • Vyberte si růži, která se vám nejvíce líbí.

Důležité: nečtěte si odpovědi předem, jinak nezískáte přesný výsledek.

Tentokrát si vyberete jednu z pěti růží. Proč právě tyto květiny? Faktem je, že pro každou osobu jsou růže spojeny s něčím velmi vznešeným a krásným.

  1. Lilová růže – nyní jste ve velmi vratkém emocionálním stavu. Pokud v sobě nenajdete harmonii, nebudete si moci všimnout známek osudu. Měli by vás vést k zamýšlené cíli.
  2. Jasně červená růže – tato květina symbolizuje vášeň a lásku. Aby se vaše přání splnilo, musíte nejprve milovat sebe a poté lidi kolem sebe. Pouze tak vám osud dá příležitost splnit si svůj sen.
  3. Růžová růže – někdy jste příliš frivolní. Osud vám chce dát, co chcete, ale jste příliš rozptýlení, než abyste si alespoň něco všimli.
  4. Tmavě červená růže – tato růže si vás vybrala. Vaše myšlení se liší od ostatních. Jste kreativní. Pokud je vaše přání spojené s něčím duchovním, pak tohoto určitě dosáhnete.
  5. Uzavřený červený poupě – jste slepí! Štěstí se k vám prostě nedostane. Chybí vám sebevědomí. Musíte být vytrvalejší. Projevujte laskavost ostatním. Takto získáte to, po čem toužíte.

Pokud se vám test líbil, uložte ho a sdílejte se svými kamarády!

Share