Její dítě se narodilo s neobvyklým novotvarem na tváři: Když mladá matka uviděla svého syna, nemohla přestat plakat

Američanka Valeka Rigel čekala dítě. Žena věděla, že její dítě se narodí s patologií. Dokonce během těhotenství lékaři uvedli, že dítě na tváři má novotvar. Když mladá matka uviděla svého syna, nemohla přestat plakat.

Zdroj: youtube.com

Valeka vzpomíná: „Neviděla jsem ani jeho oči, ani řasy, ani nos, jen velký výčnělek a malé rty.“ Dítě se právě narodilo a žena mu nedokázala ani podívat do očí.

Zdroj: odnaminyta.com

Malý Zachary se narodil s vadou lebky. V medicíně se tomu říká encefalokéla. Jednoduše řečeno, mozková kýla. Patologie se projevuje přes výčnělek nervové tkáně a mozkových blán přes lebku. To vadilo dítěti nejen se dívat, ale také normálně dýchat.

Zdroj: odnaminyta.com

Několik dní po narození byl chlapec převezen do dětské nemocnice. Došlo ke komplikované operaci, ale doktor dokázal novotvar odstranit. Když žena dítě uviděla, znovu se rozplakala. Pouze tentokrát se štěstím. Nakonec bude její syn schopen dýchat a jíst jako obyčejné děti.

Zdroj: odnaminyta.com

Rigel vzpomíná jak plakala kvůli tomu, že syn měl tak krásnou tvář. Žena nevěděla, že dítě má tak krásné hnědé oči a dlouhé řasy. Byl to nejšťastnější den pro ni a Zacharyho.

Zdroj: odnaminyta.com

Američanka vypráví, že samotné dítě nejprve nemohlo pochopit, co se s ním stalo. Chlapec se neustále snažil nahmatat svými malými prsty ten divný výčnělek, který zakrýval obličej dítěte.

PSALI JSME: HOROSKOP NA 10. LISTOPADU PRO VŠECHNY ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: DEN LENOSTI A APATIE

ČTĚTE TAKÉ: SMUTNÝ PŘÍBĚH ALANY THOMPSONOVÉ: JAK VYPADÁ NYNÍ HOLČIČKA, KTERÁ V DĚTSTVÍ VYHRÁVALA MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE KRÁSY

Share