Horoskop na 10. listopadu pro všechny znamení zvěrokruhu: Den lenosti a apatie

Den, kdy lenost a apatie převezme touhu pracovat a dosáhnout vážných výsledků.

Zdroj: youtube.com

Nicméně, nikdo nebude cítit zvláštní nadšení, takže je žádoucí strávit čas v ústraní. Dne je spíše třeba přemýšlet o plánech, které mají být realizovány v blízké budoucnosti. Důležité obchodní jednání je lepší přesunout na jiný den – porozumění se dnes nepodaří dosáhnout.

Beran (21.03-20.04)

Nespěchejte s plněním úkolu, který jste obdrželi od nadřízeného: je velká pravděpodobnost, že změní názor, a vy jste již splnili významnou část nikomu nepotřebného úkolu.

Býk (21.04-21.05)

Není nutné zasahovat do osobního života někoho z přátel nebo známých, zvláště pokud vás o to nepožádají: projevením zvídavostí se můžete dostat do nepříjemné situace.

Zdroj: wikipedia.org

Blíženci (22.05-21.06)

I když nebudete mít žádnou touhu dělat věci, musíte se přinutit, abyste udělali alespoň ty, které již dlouho odkládaly a nevyžadují mnoho úsilí.

Rak (22.06-22.07)

Snažte se vyhnout konfliktům s ostatními – dokonce i malá hádka může vést k vážným následkům až k prasknutí vztahy s touto osobou.

Zdroj: wikipedia.org

Lev (23.07-21.08)

Vzhledem k tomu, že vážné záležitosti dnes nemají smysl, je třeba se zabývat nedokončenými zprávami, jinak vás v budoucnu zatáhnou zpět.

Panna (22.08-23.09)

Den je příznivý pro různé druhy finančních transakcí, při jejichž uskutečnění však není vítán spěch a bezohlednost: je nutné vše pečlivě vypočítat a promyslet.

Zdroj: wikipedia.org

Váhy (24.09-23.10)

Den je ideální pro uspořádání všeho a všude. Klidně si udělejte pořádek nejen na vaší pracovní ploše ale také i na pracovním stole.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nedávejte rady těm, kteří se vás na ně nebudou ptát, jinak vaše dobré úmysly povedou k nepříliš příjemným důsledkům – „adresát“ je sotva ocení.

Zdroj: wikipedia.org

Střelec (23.11. – 21.12.)

Je nutné – samozřejmě jen na čas – se vzdát řešení profesionálních otázek a řešit domácí problémy: protože kvůli práce, kterou jste docela zanedbali svůj dům.

Kozoroh (22.12. – 20.01.)

Aktivních akcí je lepší se dnes vzdát. Smysl mít nebudou a síly a energie na ně budete muset vynaložit hodne, takže je lepší je chránit a odpočinout si.

Zdroj: wikipedia.org

Vodnář (21.01-18.02)

Nejlepším odpočinkem pro vás dnes nebude nečinnost, ale změna druhu činnosti: přechodem z jedné práce na druhou získáte sílu a zlepšíte produktivitu té samé práce.

Ryby (19.02-20.03)

Tento den ke příznivý pro práci nad chybami – jak v profesionální sféře, tak i v osobním životě: analýza toho, co jste v poslední době udělali špatně, vám pomůže v budoucnu.

Zdroj: wikipedia.org

PSALI JSME: KTERÉ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU JE NEJDOBŘEJŠÍ: ASTROLOGOVÉ POJMENOVALI TĚCHTO TŘI ZNAMENÍ

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ VYVOLÁVAJÍ OBDIV U OSTATNÍCH

Share