Manžel ji opustil kvůli její nadváze: když zjistila, že se její ex manžel chce znovu oženit, rozhodla se přijít na svatbu a vypadat skvěle

„Máma“ June Shannon je z velké rodiny Shannonů. Je známá jako matka populární účastnice dětské soutěže krásy a televizní reality hvězdy Alany „Cuties Boo Boo“ Thompsonové. Obě jsou neuvěřitelně energičtí a charismatičtí a jejich show vždy přitahuje pozornost lidí.

Zdroj: fb.ru

June Shannon ohromila své fanoušky skutečnou změnou: ztratila více než polovinu své váhy. Dlouhá cesta „maminky“ k hubnutí inspirovala tisíce žen po celém světě.

Zbytečná váha

„Maminka June“ se přiznala, že nikdy neměla vosí pas nebo zpevněné tělo. Jako dítě byla baculatá, za což ji ve škole často šikanovali.

Rodiče neměli dost peněz na nákup zdravého jídla, což vedlo k tomu, že se u dívky objevila nadváha.

June jedla mastné a levné jídlo a její rodiče neměli peníze na to, aby ji poslali do posilovny. Když jí bylo třicet, její váha dosáhla 200 kilogramů.

Zdroj: fb.ru

Poslední, co se stalo, byl rozvod. Říkalo se, že ji manžel opustil kvůli její nadváze. Zrada jejího manžela však dívku nezlomila a posílila její ducha.

Rozvod tlačil June, aby začala dělat změny.

Když zjistila, že se její ex manžel chce znovu oženit, rozhodla se všem otřít nos a na svatbě vypadat skvěle. To byl začátek její dlouhé cesty, jak zhubnout.

Pryč nadváha

Radikální změna June se rychle stala virová. Tisíce diváků sledovaly, jak se Shannon proměňuje ve štíhlou krásku. Musela podstoupit proceduru bypassu žaludku, ale to nestačilo.

Zdroj: fb.ru

Operace nebyla daleko od konce tohoto fantastického příběhu: June se rozhodla zcela změnit svůj životní styl.

Začala správně jíst a pravidelně cvičit. Žena řekla, že jedinou myšlenkou, která jí dodávala sílu, byla myšlenka na to, jak krásná bude na svatbě svého bývalého.

Tajemství hubnutí

Celebrity sdílí svá tajemství hubnutí s každým, kdo chce zhubnout na pár kilogramů.

June zmenšila svou obvyklou porci na polovinu, nebo dokonce třikrát, zcela změnila své stravovací návyky. Nezapomíná se však hýčkat – nedokáže žit bez hrozneho a dobrého sýra, i když odborníci na výživu doporučují jejich používání omezit.

Dalším dobrým tipem je zdřímnout si před obědem a vynechat snídani.

Zdroj: fb.ru

Úsilí June nebylo marné: zhubla přes 136 kilogramů! Zní to neuvěřitelně.

V nové váze vypadá Shannon prostě úžasně. Fanoušci si jsou jisti, že bývalý manžel si na své vlastní svatbě kousne všechny lokty, když uvidí hubenou June v novém obrazu.

Zdroj: fb.ru

Share