Manžel se rozhodl omluvit své ženě za to, že dlouho spolu nebyli na dovolené: A udělal to tak neobvyklým způsobem, už nikam nemuseli jet

Našel způsob, jak se omluvit své milované.

Zdroj:youtube.com

Muž z Anglie se své ženě omluvil, že s ní nemohla jet na dovolenou. Ale našel způsob, jak získat odpuštění u své lásky. Díky tvrdé práci a šikovným rukám proměnil zahradu svého domu ve skutečný ráj.

Nyní pár ani nemusí cestovat, protože takový výhled, jaký mají na své zahradě, nemájí ani ty nejluxusnější hotely.

Chris Lodge se rozhodl předělat zahrádku pro svou manželku Sharon, protože s ní nemohl jet na dovolenou.

Manželé šest let nikam nejezdili a muž chtěl svou vinu nějak vynahradit.

Navzdory skutečnosti, že Chris nikdy moc neuměl něco stavit, rozhodl se, že ze své zahrady udělá nejlepší místo na světě.

Tvorbou tropického přístavu Sharon strávil každý volný večer a víkend na zahradě. Trvalo mu to neuvěřitelných dva roky, než měl hotovo. Do své zahrady při tom investoval 35 tisíc liber (více než jeden milion korun).

Most vede k jejích chatě, která dříve složila jako obyčejná stodola. Chris tam udělal střechu se suché trávy a přidal exotické dekoraci a nyní je tu bar.

Můžeme sem přijít, dát si tropický koktejl a odpočinout si.

A takto vypadá vchod do baru.

Při pohledu na tento výhled je těžké si uvědomit, že se jedná pouze o obyčejnou zahradu ve Velké Británii. Muž se snažil udělat všechno nejlepším způsobem.

Pro atmosféru, Chris zavěsil několik nočních světel, která dokonale zapadala do interiéru.

Aby tato zahrada vypadala ještě lépe, strávil muž hodiny studováním tropických rostlin, které se mohou v drsných podmínkách britského podnebí zakořenit, a také se zapsal do online zahradnických kurzů.

Neměl před tím žádné zahradnické zkušenosti. Z rostlin dříve měl pouze kaktus a mucholapku. Ale když muž plánoval přestavět zahradu, uvědomil si, že bez rostlin to půjde. Začal tak studovat tropické zahradnictví.

Muž má účet na Instagramu, kde pravidelně zveřejňuje fotografie ze svého života a sdílí se svými fanoušky čerstvé fotky ze zahrady.

Share