Maroš Kramár se k celé situaci vyjádřil :“Jsem pro to, aby měly ženy stejná práva, příležitosti, platy, vůbec to nedělím, jestli je to žena, nebo muž“, herec nařčení neuznal

Herec a moderátor Maroš Kramár získal v dnešní době zvláštní popularitu, kdy polechtal maskérku pořadu Inkognito po zadku.

Zdroj: Refresher

A tak se začala šířit kritika na sociálních sítích. Někteří domnívají, že to je „nechutné chování“ nebo „urážka a výsměch všem ženám, které zažily sexuální obtěžování.”

Zdroj: Joj

Jiní myslí, že to bylo nedorozumění.

Zdroj: Nový Čas

Televize Joj se omluvila za tu příhodu.

„Nejsem pro obtěžování. Proti obtěžování bojuji dlouhá léta. Jsem pro to, aby měly ženy stejná práva, příležitosti, platy, pro mě je člověk jako člověk, vůbec to nedělím, jestli je to žena, nebo muž.

Takže tyto různé úvahy a zhrzené ženy, které jsou nešťastné, že na ně nikdo nesahá, mě absolutně nezajímají,“ ramár nařčení neuznal a prozradil deníku SME, že je proti obtěžování, aby ženy měly stejná práva.

Zdroj: YouTube

Maskérka Martina Glaser má s kolegy z Inkognita dobré vztahy, váží otázku diskriminace, a tu situaci pokládá za nafouknutou bublinu.

Zdroj: Instagram

Ta událost zahájila výměnu názorů o stupni sexuálního obtěžování a pořádného chování mužů k ženám nejen na Slovensku.

Share