Matka 3 synů napsala dopis svým budoucím snachám, který zapůsobil na tisíce žen

Není divu, že říkají, že dobrá tchyně najde dceru a špatná – ztratí syna. Ale ve skutečnosti není snadné navázat vztah s vyvolenou svého syna.

Zdroj: poradnytsya.info

Co by tedy mělo být učiněno pro navázání dobrého vztahu se snachou? Velmi neobvyklý nápad předložila matka 3 malých chlapců z USA, Rachel Bowley. Napsala dojemný dopis adresovaný svým budoucím snachám. Její moudrá slova se dotkla tisíců žen – tento dopis si rozhodně zaslouží pozornost!

Dopis mé budoucí snaše

Jednou se mě zeptali – jak chci vidět své syny, až vyrostou?

Moji synové jsou teď jen malí chlapci, ale nechci je vychovávat jako malé chlapce. Vychovávám je tak, aby z nich vyrostli skuteční muži. Jednoho dne se stanou manžely a rodiči a převezmou obrovskou odpovědnost. Mým hlavním úkolem jako matky je, řádně je připravit na všechny složitosti dospělého života.

Proto…

Moje drahá budoucí snacha, chci ti říct několik důležitých věcí.

Ještě tě neznám, ale už tě miluji.

Vždy jsem chtěla mít dceru a jsem si jistá, že ji pro mě nahradíš. Chci, abys pochopila, že se za vás každý den modlím, stejně jako za své děti.

Nyní patříš svým rodičům, stejně jako moji chlapci patří mně. Modlím se, abys byla v obtížné chvíli upřímně milovaná, obdivována a podporována. Modlím se, aby tě naučili milovat sebe, protože bez toho nebudeš moci milovat jiného člověka. Modlím se, aby ses cítila jako malá princezna, která je milovaná.

Modlím se, aby vás vaši rodiče naučili úctě k sobě a ostatním. Neměli byste se bát říct všechno, na co myslíte, ale pamatujte, že pak jste zodpovědní za svá slova. Konstruktivní kritika je pro muže užitečná.

Slibuji, že tě přijmu a podělím se s tebou o vše, co o něm vím. Jsem připravena ti svěřit jeho srdce, když mu svěříš své vlastní. Vychovávám ho tak, aby pochopil: ženské srdce lze velmi snadné rozbít.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Učím svého syna cenit rodinné vztahy, protože jsou smyslem naší existence. Vychovám svého syna, aby vážil vašich upřímných citů a vážil si toho, co bylo vytvořeno za mnoho let.

Můj syn si bude pamatovat, že jsi také něčí dítě a že patříš nejprve Bohu a svým rodičům a pak jemu.

Vyberte si jeden druhého, milujte se a podporujte se. Nebojte se překážek v životě a společně si užívejte života.

Bude to trvat dlouho, než tě uvidím poprvé. Ale vždy se za vás budu modlit. A budu tě milovat. A až se setkám, moje pocity se ještě zesílí, protože ty jsi smyslem života mého syna. Staneš se mojí dcerou.

PSALI JSME: ŽENA SI VELMI PŘÁLA DCERU: NARODILO SE JI ALE DESET SYNŮ

PŘIPOMÍNÁME: TOHLE VIDEO NA YOUTUBE ZÍSKALO PŘES 6 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ: SYNOVÉ TÉTO KRÁSNÉ NEVĚSTY PŘIPRAVILI PRO SVOU MATKU ZAJÍMAVÉ PŘEDSTAVENÍ A POZVALI JI K ÚČASTI

Share