„Je to obrovská změna života. Dělala jsem frajerku“: měsíc po narození dcery se Monika Bagárová přiznala, že představovala si to trochu jinak

Monika Bagárová porodila svého prvního potomka zhruba před měsícem. Zpěvačka se na toto období těšila, chtěla být mladou maminkou, ale teď přiznává, že všechno není tak zábavné, jak si představovala.

Celý minulý měsíc Monika Bagárová zveřejňovala na svém Instagramu převážně fotografie, ale nic konkrétního neříkala.

Zdroj: Instagram

Ale ve středu prvního července se něco změnilo a zpěvačka se rozhodla říct mnohem víc, než je obvyklé.

Začala svůj příběh s tím, že její dcera rychle roste, miluje mazlení a snaží se mluvit. Někdy usne v době, kdy hraje hudba, a přitom samozřejmě na rukou.

Zdroj: Instagram

„Hlavně že jsem dělala frajerku, že moje miminko bude hezky spinkat v postýlce“ řekla Monika Bagárová. Dítě spí opravdu dobře.

Zdroj: Instagram

Svou dceru zpěvačka společně se svým partnerem Machmudem Muradovem pojmenovala Rumia, přesně tak se jmenuje matka zápasníka.

Mladá maminka přiznala, že svou dceru miluje nejvíc na světě a je to krásný pocit. Rodiče jsou pro ni ochotni udělat cokoliv.

Zdroj: Instagram

Moc se jí líbí, jak jejich dcera všechno pozorně poslouchá, vnímá a snaží se učit. Hodně jí to změnilo život, baví ji to, ale zároveň si všímá, jak je to těžké.

Zdroj: Instagram

Proto je nyní velmi vděčná všem, kteří jí pomáhají, svému partnerovi, své rodině, svým přátelům a všem, kteří jsou k nim na blízku.

Zdroj: Instagram

Monika Bagárová uvedla, že obdivuje všechny ty matky, které se o své dítě starají samy bez pomoci ostatních. Zvláště pokud takové matky mají děti hned dvě nebo ještě více.

Dodala také, že nyní poznala i opačnou stránku mateřství – nespat v noci, častý pláč, kruhy pod očima a únavu.

Zdroj: Instagram

„Tak všem maminkám a budoucím maminkám hodně sil, trpělivosti a zdravíčka, to je to nejdůležitější. Jsme v tom spolu“ napsala Monika Bagárová na svém profilu na Instagramu.

Share