Milenka Vémoly Zdeňka Černá: Jak vypadala před plastikami

Zápasník Karlos Vémola, který má přezdívku Terminátor, v poslední době se stal ještě populárnější, ale není díky svým nádherným bojům, díky tomu, že byl nevěrný.

Zdroj: iprima.cz

Jeho manželku Lelu Ceterovou to moc trápilo, a kvůli tomu se přestěhovala do Bratislavy se svou 8 měsíčníku dcerkou. Nedávno veřejnost se dozvěděla o jedné milence, která se jmenuje Zdeňka Černá.

Žena pracuje jako fitness trenérka, a také udělala velké množství plastických operaci. Jak silikonová kráska vypadala před plastikami?

Zdroj: facebook.com

Karlos Vémola má rád nejvíc sportovních blondýnek se silikonovými ňadry. Jeho bývala manželka Lela tomuto kritériu odpovídala, stejně jako i fitness trenérka Zdeňka Černá.

Vémola chodil s trenérkou v době, kdy byla Lela těhotná. O tom řekla Zdeňka před několika dny. Černá také řekla, že Vémola ji napsal první a pozval do Prahy.

Zdroj: facebook.com

Jednou trenérku Terminátor rozzlobil, a kvůli tomu sdílela fotografii na svém Facebookovém profilu z Vémolové koupelny. Lela tou fotku uviděla, a díky ni se dozvěděla, že její manžel je nevěrný.

Vémola pomohl Zdeňce se proslavit. Do toho konfliktu nikdo o silikonové trenérce nevěděl. Pracuje v Německu v luxusním fitness centru. Také vystavuje své tělo na různých fitness soutěžích.

Zdroj: extra.cz

Share