Milionář žijící na ubytovně: Jiří Antoš měl jen 550 korun týdně a jak to zvládl

Někteří čeští milionáři se rozhodli vyzkoušet, jak by mohli žít celý týden v chudobě. Je to úplně jiná životní úroveň, na kterou nejsou zvyklí. Milionář Jiří Antoš se stal jedním z účastníků tohoto projektu. Diváci budou moci vidět první díl této reality show na TV Prima 30. listopadu.

Milionář Jiří Antoš je majitelem truhlářské firmy a největšího zábavního parku v Česku. Na jeden týden přestane být milionářem a stane se chudým.

Ilustrační foto Zdroj: TV Prima

Bydlet bude muset na ubytovně a na týden bude mít jen 550 korun. Tento týden bude pomáhat neziskovým organizacím, které pomáhají chudým lidem nebo lidem s nějakými zdravotními problémy.

Na konci tohoto týdne dá podnikatel této neziskové organizaci, s níž spolupracoval, půl milionu korun. Pro takové organizace je to opravdu velká pomoc.

Ilustrační foto Zdroj: TV Prima

„Myslel jsem si, že zapojení do pomoci bude naaranžované pro televizi. Ale ono to bylo doopravdy,“ řekl Jiří Antoš.

Je rád, že se tohoto projektu zúčastnil, nikdy nezapomene na tento týden, který prožil. Vzpomíná na den, kdy měl být ráno v Praze na nádraží před začátkem této show.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Těch sedm dní žil milionář v Ostravě. Přiznal, že peníze na vlastní spotřebu příliš neřeší, i když rozhodně není marnotratný. Týdenní rozpočet 550 korun je ale opravdu velmi malý.

Podnikatel však možná mnohé lidi překvapil tím, že byl celý týden na ubytovně naprosto v pořádku. To znamená, že tam byly základní nezbytné věci pro život a to mu stačilo.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Podle něj byl tento týden tak intenzivní, že nevěnoval pozornost tomu, jak sám žije.

Show se zúčastnilo i dalších šest českých milionářů, mezi nimi byl například i miliardář Karel Janeček.

PSALI JSME: Změna kariéry: Adam Vojtěch promluvil o potížích v nové práci

PSALI JSME: TOMUTO ANDÍLKU JE 9 LET, ALE KDYŽ POSLOUCHÁTE, JAK HRAJE NA HARFU, JE TĚŽKÉ TOMU UVĚŘIT

PŘIPOMÍNÁME: ROMAN PRYMULA BUDE POMÁHAT ANDREJI BABIŠOVI NA ÚŘADU VLÁDY: BÝVALÝ MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ SE STANE PORADCEM PREMIÉRA

Share