Milionové dluhy známého producenta: Andrea Pomeje viní svého manžela

Andrea Pomeje je vdova známého producenta Jiří, který měl spoustu problémů s dluhy, které během svého života nesplatil. Nedělal je kvůli neúspěšnému filmu Andělska tvář.

Firma FV Plast, přislíbila spolufinancovat natáčení filmu, ale odmítla to na poslední chvíli! Udělalo to Jiří spoustu finančních problémů, které během svého života nevyřešil.

.

Ale měl velké problémy nejenom s penězi, ale i ve vztazích. Byl třikrát ženatý. Jeho první manželka byla Michaela Kuklová, druhá Iveta Bartošová a třetí byla Andrea Pomeje, která na soužití se svým zemřelým bývalým manželem nemá žádné šťastné vzpomínky.

Andrea Pomeje během manželství na sebe nechala napsat několik dluhů. Jiří začal řešit své problémy alkoholem, a kvůli němu půjčovat více a více peněz.

.

“Bylo tam toho moc! Věci, které se řešily z minulosti, Jiří to lepí bohužel dalšími půjčkami. Psala jsem to na sebe, protože jiného způsobu nebylo. To mi zůstalo,” řekla Andrea.

Žena vzdala dědictví po manželovi, ale to nepomohla, sloužila ještě hodně peněz, kvůli tomu ji pomáhali rodiče.

.

Také Andrea hrála po klubech, kde měla dobry příjmy. Díky pomoci svých rodičů, a své práci Pomeje se zbavila od dluhu svého zesnulého manžele. Ale zůstala se na něho naštvaná.

“Byla jsem na Jiří velmi naštvaná. Musil to nějak vyřešit. Ale v době nemoci jsem si o tom nemyslela. Chtěla jsem, aby se rychleji uzdravil,” dodala vdova.

.

“Jirka mě naučil, jak správně vydělávat peníze. Umím spoustu věci, které mi pomohou v budoucnu, za to mu děkuji, než néj by se toho nenaučila. Jiří v tom uměl žít,” ukončila Andrea.

Ve dnešní době Pomeje žije velmi dobře. Je zadaná za svalovcem Petrem Plačkem, a také má dceru, kterou chrání před veřejnosti.

.

Share