“Je jako ve vězení”: Dominika Gottová se obává o život své maminky

46léta dcera zesnulého legendárního zpěváka Karla Gotta řekla, že její maminka Antonie Zacpalová má psychické potíže.

.

Největším důvodem jsou hygienická opatření proti koronaviru v domově důchodců v Pražských Vysočanech, kde momentálně bydlí.

.

Během karantény Gottová nemohla navštěvovat svou maminku, od nedávného rozvolnění, které se uskutečnilo 25.května muže to klidně dělat.

.

“Vůbec nemůžu jít na její pokoj. Máme možnost se jenom scházet na půl hodiny nebo hodinu v klubovně, kde se nemůžeme klidně popovídat. Každý nás se snaží poslouchat,” řekla Dominika.

.

“Moje maminka je velmi naštvaná z toho, že v domově seniorů kvůli opatřením je jako ve vězení. Velmi se boji, aby ji psychické potíže nezabily. Snažím se to s vedením domova důchodců nějakým způsobem vyřešit,” dodala Gottová.

.

Maminka Dominiky Zacpalová potvrdila své psychické problémy. “Nemohla jsem vidět svou dcerku dva měsíce. Rozumím, že ten koronavirus je nebezpečný, ale jsem úplně ztratila normální kontakt se svou rodinou, není to správně,” řekla Antonie.

.

“V červnu se třikrát zvládnu dostat ven, ale je to jenom kvůli nasmlouvaným vyšetřením. V jiném případě jít ven stále nemůžeme,” ukončila paní Zacpalová.

Share