Milovaný Angeliky Geoffreye de Peyrac: Jak teď vypadá oblíbený herec Robert Hossein

Robert Hossein se narodil v mezinárodní rodině.

Zdroj: prostolike.net

Jeho otec byl Ázerbájdžán a jeho matka byla židovka z Kyjeva. V herecké rodině často mluvili rusky, Robert se to naučil a mluvil docela dobře. Současně snil o filmu a chtěl se stát slavným hercem.

V tomto směru hodně pracoval, ale získal popularitu až 40 let, když hrál roli hraběte Geoffreye de Peyrac ve filmové adaptaci stejnojmenného románu Anny a Serge Golona. Právě jako postava milovaného velkolepé Angeliky se zalíbil publiku.

Zdroj: prostolike.net

Poté kariéra herce vzešla. Začal aktivně působit ve filmech, má za sebou více než 100 rolí. A pak začal řídit a produkovat.

Současně se herci podařilo také pracovat v divadle. Nakonec byl schopen splníit svůj sen. Ve Francii je milován a zbožňován, je jedním z nejvýznamnějších lidí ve francouzském filmu.

Zdroj: prostolike.net

Zároveň se osobní život herce vyvíjel docela dobře. Byl třikrát ženatý a dvě jeho manželky pocházely z Ruska. Jeho první manželkou byla známá Marina Vlady, která porodila Robertovi Hosseinovi dva syny: Igore a Petra.

Druhá žena měla také ruské kořeny, ale nebyla to herečka, ale psychoanalytik. Porodila dalšího syna jménem Nicolas. Poslední Robertovou láskou byla herečka Candice Patou, se kterou je dodnes šťastně ženatý. Pár má syna, jménem Julien.

Zdroj: prostolike.net

Nyní je legendární Robert Hossein starý 92 let. Je šťastně ženatý, obklopený dětmi a vnoučaty. Samozřejmě už nehraje ve filmech, nepřerušil však své spojení s kinem. Ale herec napsal dvě knihy.

Share