„Přemluvila jsem se k velkému výkonu“: Herečka Zlata Adamovská prozradila, že se rozhodla u sebe na chatě na Kokořínsku začit trénovat

Každý člověk má své zvyky, někdo například může večeřet velmi pozdě, vypít pár skleniček vína a myslet si, že to nepřidají postavě. Někdo může mít zcela opačný názor. Když si ale vzpomeneme na karanténu, kterou nedávno zažili všichni Češi, tak někteří lidé určitě přibrali na váze o pár kilo.

Herečka Zlata Adamovská nedávno prozradila, jaký má doma stravovací režim a pití. Podle ní má ona i její partner stejné chutě ohledně vína a to ji samozřejmě těší.

Zdroj: TV NOVA

Řekla, že teď rádi chodí s přáteli na večeře, mohou jít do kina, mohou si vybrat čas a odjet na dovolenou. Karanténa však měla i své důsledky pro postavu.

Zdroj: Profimedia.cz

Herec Petr Štěpánek mezitím raději odpočívá na terase. Podle jeho posledních fotografií lze říci, že vypadá skvěle pro svůj věk, je dost štíhlý.

„Přemluvila jsem se k velkému výkonu,“ řekla Zlata Adamovská po seznámení se scénářem filmu Ženy v běhu.

Zdroj: TV Prima

Když už mělo natáčení začít, herečka si slíbila, že začne trénovat. Rozhodla se, že to začne dělat u sebe na chatě na Kokořínsku.

Zdroj: TV NOVA

Líbilo se jí, že je tam krásné prostředí, a tak doufala, že její tréninky budou příjemné. V podstatě to tak bylo, dokonce si koupila speciální podprsenku na běhání.

Zdroj: Profimedia.cz

„Pak jsem se celá schvácená a upocená dokutálela zpátky a Petr sedící na terase s kafíčkem v ruce, se mne blahosklonně zeptal: Tak co, jaké to bylo?“ dodala Zlata Adamovská.

Share