Markéta Konvičková se stala maminkou: zveřejnila společnou fotku s dcerou a partnerem, miminko dostalo krásné jméno

K mladým slavným českým maminkám se přidala zpěvačka Markéta Konvičková. Konečně se dočkala té šťastné chvíle. A to se stalo o něco dříve, než to mladí rodiče plánovali. V úterý ráno mladí rodiče informovali na svých sociálních sítích o narození dcery, holčička dostala velmi krásné jméno.

„Amálie. Poklad v náručí. Vítej sluníčko!“ napsala Markéta Konvičková na svůj Instagram. Zpěvačka zveřejnila společnou fotku s dcerou a partnerem.

Zdroj: Instagram

Markéta Konvičková je kamarádkou další mladé maminky zpěvačky Moniky Bagárové.

Zdroj: Instagram

Markéta Konvičková měla loni problém s nádorem na vaječníku. Měla proto strach a pochybnosti, zda by mohla otěhotnět jen s jedním normálně fungujícím vaječníkem.

Zdroj: Instagram

A tak se jí podařilo otěhotnět a porodit dceru. A to je pro mladou zpěvačku neuvěřitelný den štěstí.

Zdroj: Instagram

Zpěvačka uvedla, že se jejich dcera narodila o několik týdnů dříve, než bylo plánováno. Možná to bude znít trochu divně, ale podle zpěvačky si dokonce užila porod.

Zdroj: Instagram

Byla velmi spokojená s prací personálu Fakultní nemocnice v Ostravě. Při té příležitosti jim velmi poděkovala na svém Instagramu, řekla, že je s radostí připravena znovu rodit.

Zdroj: Instagram

Ačkoli porod se konal o několik týdnů dříve, ale se šťastný pár během těhotenství stihl vyfotit. Budou si pamatovat tyto krásné okamžiky života navždy.

Řada českých hvězd poblahopřála mladé mamince a jejímu partnerovi přímo v komentářích na Instagramu.

Share