Žena utratila veškeré ženichovi peníze a týden po svatbě požádala o rozvod

A taky se říká, že zmizeli všechny velkorysí muži!

Japonská modelka Kato Sari prozradila, že konečně ukončila manželství s chudým manželem. Nemůžeš udržovat ženu – vypadni!

Zdroj: instagramm.com

Kato Sari se se svým budoucím manželem seznámili v roce 2019. Tři měsíce vášnivého románu dívka v ničem nevěděla nouze – za tu dobu utratila majlant nákupem designového oblečení, drahých aut a dalších atributů luxusu. Zdálo se, že krásný život bude trvat věčně. Přítel dívky ji požádal o ruku, daroval zásnubní prsten v hodnotě 3 milionů jenů (přibližně 25 tisíc €).

Zdroj: instagramm.com

Týden po svatbě se však modelka rozhodla novopečeného manžela opustit. Podle ní 36letý muž, který pracoval v oblasti nemovitostí, požádal, aby přestal bezmyšlenkovitě utrácet peníze. Uvedl, že v jeho firmě jsou nyní finanční potíže a účet, na kterém bylo dříve dostatek finančních prostředků, tam je nyní tak malo peněz, že nyní budou muset šetřit. Ta slova Kato tak naštvala, že ona požádala o rozvod. Rozvodový proces trval několik měsíců a skončil 10 ledna.

Zdroj: instagramm.com

Dívka zatím vinu odmítá. Tvrdí, že vždy žila na široké noze a netajila se tím, že o muži bez peněz nemá zájem.

Zdroj: instagramm.com

Navíc podvodníkem v této situaci Kato považuje pravě svého manžela: proč se s ní oženil, když věděl, že ji nemůže udržet? Kato také urazilo, že jako snoubenec jí nechal utrácet peníze před svatbou a hned po této události začal jí to zakazovat.

Zdroj: instagramm.com

V každém případě, pouta manželství už má za sebou, a nyní je modelka připravena na nový vztah, o čemž připomněla svým předplatitelům v Instagram — koneckonců, mezi nimi může být i ten, kdo má peněženku bezrozměrný? Je pravda, že zatím nikdo nevyslovil touhu stát se dalším „jelenem roku“, ale Kato doufá, že všechno má ještě před sebou.

 

 

 

Share