Monika Absolonová v bezmoci: „Jak mám vychovávat své syny ke spravedlnosti, když společnost funguje takhle,“ ptala se zpěvačka

Rozhodně žádná maminka by takovou podobnou situaci nechtěla přežit. Včetně dvojnásobné maminky a zpěvačky Moniky Absolonové. Sledovala, jaký rozsudek vynese soud nad vraždou novináře Jána Kuciaka. Kvůli tomu údajně dokonce plakala.

Monika Absolonová sledovala jednání soudu kvůli vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka. Soud zprostil údajného objednavatele.

Zdroj: TV Nova

Dříve se spekulovalo, že možným objednavatelem vraždy novináře je podnikatel Marian Kočner. Soud ho ale přiznal nevinným. Zřejmě tato situace zpěvačku naštvala.

Zdroj: Instagram

Na svých sociálních sítích včetně Instagramu zveřejnila Monika Absolonová příspěvek věnovaný této události. Začala tím, že věří ve spravedlnost.

Zdroj: Hermína

Zpěvačka prozradila, že sice opakovaně zažila nespravedlnost českého justičního systému, ale naštěstí tehdy nešlo o život. Proto ty situace nebyly kritické.

Zdroj: Instagram

Tentokrát se ale rozhodovala justice po vraždě dvou mladých lidí. Jednoznačně zůstala nespokojená s výsledkem. Zpěvačka dodala, že jí je jedno, že se tento případ stal na Slovensku, protože „bere nás stále dohromady“.

Zdroj: TV Nova

„Jak mám vychovávat své syny ke spravedlnosti a slušnosti, když společnost funguje takhle?“ pobouřila se Monika Absolonová.

Podle svých slov plakala z bezmoci. Zpěvačka přesto doufá, že to ještě není konečné rozhodnutí soudu.

Share