“Nikdo neví lépe než já, čím si musel Miloš v posledních měsících života projít”: Soňu Obšutovou nepustí na poslední rozloučení s Řihou

41letá Soňa Obšutová byla 4 roky partnerkou hokejového trenéra Miloše Říhy, který bohužel zemřel kvůli zdravotním problémům. Ve dnešní době Soňa se moc boji, že rodina Říhy nepustí ji na pohřeb.

Zdroj: expres.cz

Před 4 lety trenér kvůli mladší ženě opustil svou rodinu, manželku Alenu a také své děti. Kvůli tomu vztah mezi Obšutovou a Říhou i ve dnešní době je velmi napjatý.

Zdroj: isport.cz

Miloš mladší dokonce nepozval svého otce na svatbu a dlouho s nim nemluvil. Potom ale s otcem měl normální vztah, ale jeho partnerku nikdy neměl rád.

Zdroj: isport.cz

Kvůli tomu na pohřeb Říhy Soňa nemusí být pozvaná. “Soňa neví, co má dělat. Obává se, aby její případná účast na pohřbu neskončila nějakým výstupem,” řekl blízký kamarád Soňy.

Zdroj: isport.cz

Také Obšutová několik posledních měsíců trenérů byla pro něho největší oporou. Říha měl zdravotní obtíže, a byl také hospitalizován, ale mu to vůbec nepomohlo. Hokejový trenér zemřel na selhání orgánů.

Zdroj: extra.cz

Share