Monika Binias na svatební cestě po Evropě: Jedna zveřejněná fotka však pobouřila lidi

Monika Binias se vdala v polovině minulého měsíce a od té doby si změnila příjmení, teď už není Štiková. Jejím manželem se stal mladý hokejista Petr Binias. Novomanželé se poté vydali na svatební cestu a podle svých profilů na sociálních sítích se dobře bavili. Poslední zveřejněná fotka Moniky však vyvolala mnoho otázek.

Svatba a svatební cesta je pravděpodobně jedním z nejlepších období v životě, zejména pro ženy. Monika Binias si toto období také užívá.

Zdroj: Instagram

Navíc předtím prožila několik nepříjemných okamžiků, například neúspěšnou reality show Štiky a problémy s příbuznými. Proto je nyní společná dovolená s milovaným obzvláště příjemná.

Zdroj: Instagram

„Chce se zviditelnit a Štiková asi potřebuje mít pocit, že je stále k mání,“ opakovaně psali lidé podobné komentáře na sociálních sítích, než se ještě vdala.

Zdroj: Instagram

Pro mnohé se jejich svatba stala skutečným překvapením. Přesto se to na konci července konalo na Staroměstském náměstí.

Zdroj: Instagram

Jejich svatební cesta zahrnovala návštěvu několika zemí. Například na začátku jeli do Německa a Rakouska.

Zdroj: Instagram

Na svých sociálních sítích je poměrně aktivní, často zveřejňuje nové fotky. Podle jejího profilu na Instagramu novomanželé ještě navštívili Itálii a Bulharsko.

Zdroj: Instagram

„Můj muž mi splní, co mi na očích vidí, a rozmazluje mě. Je to krása být manželé,“ řekla Monika Binias pro eXtra.cz.

Zdroj: Instagram

Poslední fotka, kterou Monika zveřejnila, byla trochu neobvyklá a někteří lidé nemohli pochopit, co je na ní zobrazeno. Někteří lidé se jí v komentářích ptali, jestli je to prsa nebo zadek. Zdá se však, že se jí to nelíbilo a komentáře zmizely.

Share