Muž kategoricky nechtěl psa pitbula. Ale štěně majitele ve snu zachránilo

Muž nechtěl pitbula, ale mýlil se.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Dojímavý příběh se odehrál v rodině Martina. Jeho žena uviděla reklamu na prodej štěněte, které bylo křížencem pitbula a boxera. Žena s radostí oznámila, že budou mít nového mazlíčka jménem Maya.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zpráva o pitbulovi se však mužovi vůbec nelíbila – neměl rád toto plemeno a neměl rád, když pes žije v bytě, říká jeho manželka na fóru.

Ale touha jeho manželky byla tak silná, že se Martin musel vzdát, takže se v domě objevilo štěně Maya.

Maya překvapivě sledovala svého pána všude, a dokonce i v noci nepozorovaně sklouzla ke spánku u jeho nohou. Co by manželka nezkoušela, ale pes Martina miloval více.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

V tento den musela jeho žena podat elektronickou zprávu o práci, která byla připravena na noc. Aby manžela neprobudila, rozhodla se jít spát v jiné místnosti. A brzy k ní Maya přiběhla a začala kňučet. Chování štěněte bylo podivné, před několika hodinami tvrdě spala s majitelem a nyní jasně někam volá.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Manželka věřila Maye a šla k Martinovi. Pes k němu vyskočil a začal ho olizovat. Žena byla překvapená, že se nepokoušel na štěně tlačit, a pokusila se ho probudit. Na několik sekund muž nevykazoval žádné známky života, poté se probral.

Manželka zavolala sanitku, později lékaři vysvětlili, že Igor měl ve snu apnoe, a kdyby nebylo pitbula, mohl by vážně poškodit mozek. Mužovi byla předepsána léčba.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Od té doby se Maya od Martina ani na okamžik nepohnula. V noci pes leží vedle něj a někdy si dokonce položí tlapky na hruď a sleduje dech svého milovaného majitele.

PSALI JSME: MAJITEL BYL PŘEKVAPEN, KDYŽ VIDĚL, ŽE JEDNO ZE ČTYŘ ŠTĚŇAT BYLO ZELENÉ: NA FARMĚ SE NARODILO ŠTĚNĚ VZÁCNÉ ZELENÉ BARVY

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA CHTĚLA HLÍDACÍHO PSA A KOUPILA SI ŠTĚNĚ OVČÁKA ZA 5 TISÍC. ALE PO 2 MĚSÍCÍCH OD VETERINÁŘE ZJISTILA O ZVÍŘETI CELOU PRAVDU

Share