Jak vyčistit mastné rukávy a límec péřové bundy bez praní: vyčistila jsem si všechno zimní oblečení

Snadný a rychlý způsob čištění mastných rukávů a límců bundy bez praní.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nikdy jsem se neunavovala děkovat své kolegyni, která mi řekla, jak vyčistit rukávy a límec péřové bundy bez praní. V předvečer zimní sezóny byla rada velmi důležitá: o víkendu jsem dala do pořádku všechny teplé bundy. A ani jsem nemusela žádnou z nich prát: nerada to dělám, protože pak nevím, jak načechrat podšívku uvnitř péřových bund. Nebo spíše vím, ale vyžaduje to spoustu času a úsilí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tento postup bude vyžadovat běžnou houbu a jakýkoli čisticí prostředek na nádobí. Prostředek musí být smíchán s vodou, aby se udělala silná pěna. Naneste tuto pěnu houbou na mastné rukávy a límec a dobře ji otřete. Nečistoty se odstraňují velmi snadno a rychle.

Poté opláchněte houbu v čisté vodě a znovu ji otřete. Pokračujte v tom, dokud voda nezůstane čirá a průhledná bez pěny. To je nutné, aby po usušení nezůstaly na látce bílé skvrny. Manipulace netrvá déle než 10 minut.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pokud jsou nečistoty příliš silné, doporučuje se použít kartáč. Je však lepší otírat houbou: lépe absorbuje vodu. Posledním krokem je vytření rukávů a límce papírovým ručníkem nebo měkkým hadříkem, aby se zbavili přebytečné vlhkosti.

Nyní musíte produkt vysušit při pokojové teplotě. Vyzkoušejte to a ujistěte se, že: prostředek na mytí nádobí dokonale odstraní i staré skvrny z manžet rukávů a límce. A nebude vyžadováno praní veškerého polstrovaného kabátu.

PSALI JSME: PROČ PŘI PRANÍ PŘIDÁVAT DO PRAČKY OCET

PŘIPOMÍNÁME: MOJE ŽENA PŘI PRANÍ HÁZÍ DO PRAČKY OBYČEJNÝ PLASTOVÝ SÁČEK: PROČ TO DĚLA

Share