Zvíře leželo zkroucené a sotva dýchalo: když muž našel malé zvíře, neměl ani tušení, o koho jde, ale začal se o něj pečovat

Když procházel městem, narazil Jeffrey Longo na pěší části silnice na malé zvíře. Zvíře leželo zkroucené a sotva dýchalo. Muž ho vzal do náruče a byl překvapen velikostí dítěte, byl menší než ukazováček.

Zdroj: laykni.com

Zvíře bylo sotva naživu, zemřelo by tam na silnici, bez jídla a bez vody. Nejzajímavější však je, že Jeffrey neměl tušení, o koho jde. „Zdálo se mi, že je to buď krysa, nebo křeček“, vzpomíná Longo. Vyfotil to a zveřejnil fotografii na své stránce. Odběratele muži navrhli, že jde o malé létající veverčí mládě.

Zdroj: laykni.com

Jeffrey našel na internetu informace o tom, jak ho krmit a pečovat o něj.

Zdroj: laykni.com

Veverka dostala jméno Sušenka. Nejprve zvíře žilo v mužské náprsní kapse a po třech měsících začalo studovat vnější svět.

Zdroj: laykni.com

Když zvíře vyrostlo, mladý muž ho chtěl osvobodit. Veterináři však vysvětlili, že tato veverka již nemůže přežít ve volné přírodě. Longo si ji tedy nechal pro sebe. Nikdo z toho nebyl smutný. Jeffrey se navíc zamiloval do Sušenky a ona žije velmi pohodlně v domě tohohle muže.

PSALI JSME: „ŽENA JI NAŠLA VE SVÉM BYTĚ V DEVÁTÉM PATŘE“: NYNÍ JE TO NEUVĚŘITELNĚ ROZTOMILÉ ZVÍŘÁTKO

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ŠLA DO SVÉ ZAHRADY A BYLA OHROMENÁ: NEOČEKÁVALA UVIDĚT TOTO ZVÍŘÁTKO, KTERÉ SEDĚLO V KRMÍTKU PRO PTÁKY

Share