Muž nechtěl velkého psa a jeho žena koupila miniaturní štěně: Když však pes vyrostl, manžel začal vypadat úplně jinak

Muž nechtěl mít doma velkého psa, a tak jeho žena koupila miniaturní štěně. Pro manžela to bylo překvapení, i když ještě nevěděl, jak je velký.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Když 57letá Sue Markhamová viděla malé štěně, prostě se zamilovala. Žena o tom okamžitě informovala svého manžela a promluvili si doma o pořízení psa. Její manžel Robert byl proti, ale po krátkém přesvědčování souhlasil se štěnětem – ale s podmínkou, že pes bude malý. Žena se však nechystala vybírat plemeno – již věděla, koho potřebuje: jen on, malé štěně jménem Yogi, které uviděla u chovatele.

Pak se Sue připravila na lež – přivedla Yogi domů a řekla svému manželovi, že to bylo štěně Jack Russell teriéra. Bdělost manžela byla tedy uspána a Yogi se v novém domě klidně zůstal. Robert nic netušil

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Přirozeně Yogi po chvíli začal převažovat nad psy všech sousedů a nad všemi psy, kteří chodili v parku, na stejném místě jako Yogi. Manžel si samozřejmě dávno uvědomil, že to není teriér. Ale už na tom nezáleželo, když už to štěně skutečně miloval, i když se ukázalo, že je to statný německý dog?

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Okovy spadly – Robert se připoutal k psovi. Koneckonců, překvapení bylo velké – více než dva metry dlouhé od špičky nosu po konec ocasu. Pes zabírá téměř celou pohovku, jeho jazyk je obrovský a jeho ocas je dlouhý a velký, jako baseballová pálka.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nyní Yogi má vlastní pohovku, kterou mu majitelé přidělili, a na ulici má prostornou voliéru, no, a jí takový pes samozřejmě taky hodně.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

„Je to velmi dobromyslný pes s úžasnou povahou, takže by bylo těžké nemilovat ho”, přiznal se Robert.

Takto si žena vzala štěně, které chtěla, a manžel zopakoval osud stejných odpůrců psa v domě jako on. To znamená, že nyní je muž šíleně zamilovaný do svého psa a na velikosti už nezáleží.

PSALI JSME: LOVECKÝ PES BĚŽEL DO LESA A NEVRACEL SE DVĚ HODINY: KDYŽ PŘINESL NEOBVYKLOU KOŘIST, LOVCI SE ROZPLAKALI

PŘIPOMÍNÁME: PES LEŽEL U SILNICE BEZ ZNÁMEK ŽIVOTA NĚKOLIK DNÍ: „NEDOTÝKEJTE SE HO,“ KŘIČELI LIDÉ

Share