«My máme Vánoce pořád. Děláme si hezké chvíle každý den»: Jana Paulová prozradila své plány o svátcích

Všichni lidé mají před svátky plné ruce práce. Všichni pečou vánoční sladkosti, vybírají dárky pro rodinu a blízké, zdobí své domovy a snaží se, aby to bylo nejkrásnější. Všechny tyto starosti se ale netýkají herečky Jany Paulové.

Jana Paulová / Zdroj: dvojka.rozhlas.cz

Vánoce jsou svátkem, na který se děti se velmi těší dokud jsou malé. Ale když vyrostou, tento svátek pro ně přestává být tak moc zajímavý. To se stalo i v rodině herečky. Pro sedmicka.tyden.cz řekla, že její dvě dcery vyrostly a pro ně tento svátek přestal být tak důležitý. Herečka se proto příliš nepřipravuje.

Jana Paulová / Zdroj: Instagram

Herečka v rozhovoru pro sedmicka.tyden.cz se svěřila, že aby udělala něco příjemného pro blízké lidi, nebo uklidila v domě, nemusí čekat na svátky.

„Nemáme malé děti, tak to vůbec neřešíme. My máme Vánoce pořád. Děláme si hezké chvíle každý den, uklizeno mám taky každý den.“ prozradila v rozhovoru pro sedmicka.tyden.cz

To lze provést i v běžných dnech. Sladkosti Jana nepeče, dává přednost zdravému stravování. Jak ale přiznala, její sousedka každý rok přináší krabičku cukroví. Takže všechen ten rozruch je herečce ukradený.

Jana Paulová / Zdroj: Instagram

Paulová je velmi aktivní osoba, preferuje aktivní vzduch a vede zdravý životní styl. Během pandemie Jana projela dost velkou vzdálenost na svém oblíbeném kole. Teď herečka čeká na zimu, aby se mohla vydat do hor, ale nyní je velmi obtížné něco naplánovat. Herečka ale doufá, že vše bude v pořádku.

Jana Paulová / Zdroj: dvojka.rozhlas.cz

PSALI JSME: HEREC JAROMÍR NOSEK ZMĚNIL POVOLÁNÍ: „DĚLÁM VŠECHNO MOŽNÉ. VĚTŠINOU JSOU TO TAKOVÉ BOURACÍ, ROZEBÍRACÍ NEBO STAVEBNÍ PRÁCE“

PŘIPOMÍNÁME: POPELKA ŠAFRÁNKOVÁ PO DLOUHÉ DOBĚ PROMLUVILA: PROZRADILA, KDE A S KÝM BUDE SLAVIT VÁNOCE

Share