Popelka Šafránková po dlouhé době promluvila: prozradila, kde a s kým bude slavit Vánoce

Herečka Libuše Šafránková během epidemie většinou zůstávala doma a opatření brala velmi vážně. To ovšem nebylo důvodem pro zmeškaní pracovních příležitostí. Vánoce se chystá oslavit společně s rodinou.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

V posledních měsících se o umělkyni toho moc neslyšelo a více se psalo o její manželovi Josefovi Abrahámovi. Nyní se ale herečka rozhodla ukončit mlčení a serveru zivotvcesku.cz, co bude dělat o Vánocích, které jsou vždy spojované s pohádkou, kde ztvárnila hlavní roli.

„Vánoce budu trávit jako vždycky. Akorát to bude veselejší, protože máme víc dětí,“ řekla Šafránková a dodala, že děti jsou ve věku od dvou do čtrnácti let.

Josef Abrahám a Libuše Šafránková / Zdroj: ahaonline.cz

Herečka prozradila, že svátky oslaví nejspíš s rodinou a stromeček zatím nemají, protože na něj nebyl ani čas. Důvodem jsou mimo jiné narozeniny manžela.

„Každoročně dodržujeme všechny křesťanské tradice,“ řekla Libuše Šafránková s tím, že se na Popelku letos asi dívat nebudou, protože chce věnovat pozornost mladším generacím umělců. Navíc s dětmi je to prý složité.

Josef Abrahám / Zdroj: youtube.com

Nyní se populární herečka ujala nové práce a propůjčí svůj hlas. Jedná se o texty, které napsala Betyna Landovská o svém otci Pavlovi Landovském.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

„Vrací mě to o dvacet, třicet let zpátky, kdy jsme spolu prožívali jeho excesy,“ dodává umělkyně, která měla tohoto herce velmi ráda. Knížka se jmenuje Nikdy není pozdě a díky Šafránkové tak vznikne i mluvené slovo.

PSALI JSME: MICHAL DAVID MÍSTO VÁNOČNÍHO TURNÉ DOSTAL CENNÝ DÁREK

PŘIPOMÍNÁME: „VOLÁM PO ZTRACENÉ SVOBODĚ“: OLYMPIJSKÝ VÍTĚZ DAVID SVOBODA NEPOVAŽUJE KROKY VLÁDY ZA SPRÁVNÉ

Share