Tento kluk se narodil obyčejným zdravým chlapečkem, ale dva týdny po narození se novorozencovi začaly dít divné věci

Všichni rodiče přejí, aby jejich děti byly šťastné. Pocit péče o dítěte se objevuje již od okamžiku narození, stejně jako radost, že se dítě narodilo zdravé.

Zdroj:findimindi.ru

Byly to takové emoce, jaké zažívala i matka Ramesh Kumari, když syna držela zdálo se jí, že je to úplně normální a zdravé dítě. Ale pak se ukázalo, že se mu stalo něco nemyslitelného.

Ramesh Kumari se narodil v Nepálu. Při narození se nelišil od ostatních dětí. Změny začaly o dva týdny později a dosud pokračují.

Jeho kůže se začala pokrývat tvrdými šupinami. Jeho matka ho okamžitě odvedla k lékařům.

Zdroj:findimindi.ru

Odborníci uvedli, že jeho problém byl extrémně vzácný. Zpočátku mu diagnostikovali houbovou infekci. Ale pak odbornici zjistili, že s Rameshem je to mnohem horší.

Zdroj:findimindi.ru

Konečnou diagnózou chlapce byla ichtyóza. Jedná se o chronickou genetickou nemoc, při které je pokožka pokryta tvrdými a suchými šupinami. Taková nemoc vyžaduje neustálou léčbu a lékařskou péči.

Zdroj:findimindi.ru

Ale bohužel, jeho rodiče, Nanda a Nar, neměli dostatek finančních prostředků na to, aby pořádně ošetřili svého syna.

Zdroj:findimindi.ru

Snažili se, jak nejlépe uměli, aby mu usnadnili život, ale nemoc postupovala a ve věku 11 let se mu začaly problémy z nohy, v důsledku čehož do dnes nemůže chodit.

Pak se stalo i to nejhorší, kvůli vzácnému onemocnění přestal mluvit.

Zdroj:findimindi.ru

Bylo zřejmé, že této rodině pomůže jen zázrak. A ten se objevil v podobě britské zpěváčky Josse Stonea. V této době koncertovala v Káthmándú a poté se rozhodla osobně navštívit Ramesha.

Zdroj:findimindi.ru

Nikdo si ani nemyslel, že zpěváčka pořádá koncert, aby Rameshovi pomohl. Všichni peníze od lístků šla do fondu, který musel chlapcovi pomoci.

Zdroj:findimindi.ru

Když Stone přišla domů k chlapečkovi, přinesla hračky a sladkosti a společně si trochu zahrali. Celá její rodina byla velmi štědrá.

Zdroj:findimindi.ru

Díky Stoneově nadaci už Ramesh není v tak zoufalém stavu. Nyní se chlapec může usmívat a lékaři dokonce předpovídají, že brzo začne chodit.

Zdroj:youtube.com

Laskavost Josse Stonea je neuvěřitelná, stejně jako Rameshova odvaha.

Share