Pagáčová se nebojí hejtrů: „Je asi lepší je ignorovat“, reagovala na to Vendula Pizingerová

31 letá Patricie Pagáčová se stala porotkyni v SuperStar 2020. Někteří fanoušky tohoto show si mysli, že ta dívka nemá co dělat v křesle porotce, a kvůli tomu hodně ji kritizují.

.

Ale herečka se nebojí žádné kritiky, kvůli tomu z nenávistných reakci nezhroutila. Podpořila ji Vendula Pizingerová, která má velkou zkušenosti s hejtry.

Minuly týden Patricie zveřejnila na Instagramu příspěvek o hejtrů, nenávisti a o šikaně. Pobídnul ji jeden komentář od Any.Kiš, který se objevil pod její snímkem.

Hodně špatných komentářů obdržela, když se stala porotkyni SuperStar 2020. Někteří říkají, že nemůže tam být, protože “není zpěvačka.

Ale velké množství fanoušků začali ji podporovat všemi způsoby: psali komentáře a také soukromé zprávy o tom, že je jedna z nejlepších porotkyň SuperStar.

.

Také na její příspěvek odreagovala ředitelka Nadačního fondu Kapka Vendula Pizingerová, která ve svém životě měla hodně kritiky a nenávisti, kvůli svému mladšímu o 16 let manželu a těhotenství v 48 let.

.

“Patricie, můžeme spolu napsat s tebou knihu! Moji babička vždy říkala: Není člověk ten, aby se zalíbil všem. Také mám stejnou zkušenost s kritikou jako ty, a bohužel to se stává. Dnes v převaze hezkých komentářů zlo a sprostota zvítězí”, – napsala Pizingerová.

.

“Proto je asi lepší je ignorovat. Nezaslouží si naši pozornost. Jsi krásná, mladá a velmi talentovaná. A pamatuj si, že té prázdné profily jsou tvým opakem. Kde si lidé léčí své prohry, mindráky a bůhvíco ještě”, – řekla o hejtru těhotná Vendula.

.

“Hlavně klid. Rada starší a pokročilé. Nejstarší marky v české kotlině”, – napsala s úsměvem Pizingerová.

.

“Už přesně vím, že nejlepší je ignorace. Hejtry jsou zoufale, a chtějí jen pozornost, nesmíme ji jim dát. Moc gratuluju k těhotenství, vypadáte úžasně a spokojeně, a je to hlavní!”, – odpověděla Pagáčová na slova Venduly.

Share