Matka malého Tadeáše se prý o svého syna nestarala: kamarádky té matky nevěří v její verzi toho, co se stalo

Policisté našli mrtvé čtyřměsíční dítě, jeho matka ale uvedla, že se o něj nemohla starat. Jedna z kamarádek této ženy prozradila, že s ním byla často velmi hrubá a v zimě ho ani normálně neoblékla. Podle jejích známých měla tato matka těžké dětství.

Matka čtyřměsíčního dítěte sdělila policii svůj příběh událostí, které se staly. Ale lidé, kteří ji znali, silně pochybují, že mluvila pravdu.

Žena tvrdila, že v parku usnula, a když se probudila, viděla, že u ní už není kočárek s dítětem. Kriminalisté už našli mrtvolu dítěte, našli stopy, které je dovedly na místo nehody.

.

Bývalá spolužačka této ženy pochybuje o tom, že kočárek mohl někdo ukrást.

„Celá ta historka mi přijde dost neuvěřitelná“ řekla její bývalá spolužačka.

Když mnozí doufali, že dítě najdou a bude naživu, některé její kamarádky tušily, že se to už nestane. Jedna z nich se bála, že se tato matka pokusila zbavit svého dítěte.

„Mohla pomoct náhodě, nezajistit kočárek, který pak sjel kvůli větru do vody“ prozradila jednu z možných variant. Její kamarádka ji znala už od školky.

Její kamarádka vysvětlila, že byla problémovou dívkou už od útlého věku. Podle ní, když byla tato žena ještě dítě, hodně lhala, kradla hračky, často byla naštvaná, zlomyslná a často urazila ostatní.

Prozradila také, že o něco později začala tato matka zneužívat alkohol a drogy.

.

Její kamarádka vysvětluje, že tato matka měla těžké dětství a špatnou výchovu. Podle ní byla matka této ženy alkoholičkou, která svou dceru neustále bila a morálně trestala.

Proto se podle ní tato žena jako dítě prostě naučila chovat se podle toho a jen zkopírovala model chování své matky.

Kamarádka prozradila, že po maturitě začala být závislá na drogách. Pak začala komunikovat s velmi špatnými lidmi, z nichž jeden se nakonec stal otcem jejího dítěte.

Když se narodil syn, otec nebyl zapsán do rodného listu. Tento muž se ukázal být velmi problémový, většinu času je na ulici.

Žena tvrdila, že je s dítětem sama a že nemá kam jít. Zároveň se ale odmítla usadit v bytě, který jí nabídl otec.

.

Lidé volali na sociálku a hlásili o té ženě. Údajně dokonce jednou přišla na sociálku a oznámila, že nezvládá výchovu dítěte sama.

„S kočárkem cestovala všude možně po ulicích, kamarádech, každou chvíli někde“ dodala kamarádka.

Podle známých byla tato žena špatná matka, vždy se chovala ke svému malému synovi hrubě. Navíc ani v zimě ho nemohla normálně oblékat, aby dítě nezmrzlo.

Příčina smrti dítěte bude stanovena po soudní pitvě. Policie zatím prověřuje výpovědi dvou lidí.

Zhruba 24 hodin po chlapci pátraly desítky hasičů a policistů. Tělo mrtvého chlapce bylo nalezeno kolem páté hodiny odpoledne v sobotu.

Share