Dívka ztratila otce, ale pravidelně posílala zprávy na jejího telefonní číslo: jednoho dne nečekaně dostala odpověď

Američanka, která ztratila otce, pravidelně posílala zprávy na telefonní číslo jejího otce. Dívka povídala, jaký měla den, sdílela své emoce a jednoho dne odpovědi dočkala. Nebyl to pozdrav z posmrtného života, ale zpráva však zůstala dojemnou.

Zdroj: ukr.media

25. října, studentka z Arkansasu, Chastiti Patterson, poslala na svou facebookovou stránku snímek zprávy, kterou poslala na číslo svého zesnulého otce a odpověď. Muž, podle 23leté dívky, zemřel před čtyřmi lety, ale přesto mu Američanka každý den textovala a popisovala mu, jak se vede. Den, kdy Patterson konečně dostal odpověď byl předcházejícím před výročím smrti otce. Takže zpráva, kterou poslala, se ukázala jako docela dlouhá a dojemná.

Zdroj: ukr.media

„Ahoj, tati, jsem to já. Zítra budu mít zase těžký den. Ztratila jsem tě před čtyřmi lety a nexeistuje den, kdy by mi nechyběl. V tom krátkém čase se toho hodně stalo, ale jsem si jistá že o tom víš, protože ti o všem stále vypravuju,“ začala svou zprávu Chestiti.
Patterson pokračovala popisovat nejvýznamnější události v jejím životě za čtyři roky. Podle slov dívky překonala rakovinu a nebyla nemocná od smrti jejího otce, protože se začala o sebe lépe starat. Vystudovala college s vyznamenáním a nyní studuje znovu.
Příběh nebyl bez jeho smutku. Ano, během této doby se Chastiti podařilo zamilovat a zůstat se zlomeným srdcem (dívka napsala, že otec by toho chlapa prostě zabil), ale díky tomu se stala silnější. Obyvatelka Arkansasu ztratila všechny své přátele a „spadla až na dno“, ale našla někoho, kdo byl jejím spasením.

Zdroj: ukr.media

Patterson také napsala, že stále matku štve a nedovoluje jí odpočínout. Američanka zatím nemá děti a má strach ze svatby. Koneckonců, vedle studentky nebude ve významný den její otec, který ji vezme k oltáři a poví, že je vše v pořádku.
„Jsem v pořádku, byla bys velmi hrdý na ženu, se kterou jsem se stala. Ne, můj ostrý jazyk a stejný přístup k životu se nikde nezmizel. A ne, nepřibrala jsem na váze, jen si to myslím! Prostě chtěla jsem říct, že tě miluji a chybíš mi! “

Zdroj: extra.cz

Odpověď nebyla neméně dlouhá a emotivní. Dívce napsal muž jménem Brad, který dostal toto telefonní číslo po smrti otce Chastiti. Ukázalo se, že neznámý četl zprávy studentky celé čtyři roky a pomáhali mu vyrovnat se se ztrátou milované osoby.
„Ahoj, zlato, nejsem tvůj otec, ale dostávám tvoje textové zprávy za poslední čtyři roky. Vždy se těším na tvé ranní zprávy a večerní příběhy. Jmenuji se Brad a v srpnu 2014 jsem ztratil dceru – zemřela při dopravní nehodě. Tvoje zprávy mi pomohly žít. “
Brad (který se zdá je věřícím) napsal, že pokaždé, když dostal zprávu od Chastiti, cítil se, jako by mu psal Bůh. Podle slov muže sledoval, jak roste a překonává mnoho věcí, a dokonce chtěl dívce odpovědět, ale neodvážil se ze strachu, že jí zlomí srdce.
Neznamý nazval studentku „úžasnou ženou“ a připustil, že by rád viděl, jak se jeho dcera stane stejnou jako Patterson. Poděkoval dívce za její zprávy a řekl, že je „jeho malým andělem“.

Zdroj: ukr.media

„Všechno bude v pořádku, musíš bojovat každý den a darovat lidem světlo, které ti dal Bůh. Je mi velmi líto, že to musíš překonat, ale pokud to nějakým způsobem pomůže, jsem na tebe velmi hrdý!!“
Na konci SMS také Brad ujistil, že otec Chastiti by se rád dozvěděl, že má dalšího psa, ne dítě (zřejmě studentka o něm psala v předchozích zprávách). A napsal, že čeká na novou zprávu od dívky.

Zdroj: extra.cz

Zdálo se však, že se muž marně obával, že jeho odpověď Pattersonovi ublíží. Ve své zprávě však napsala, že Bradova slova byla známkou toho, že „všechno je v pořádku“ a konečně může svého otce propustit. Publikace se mimochodem natolik dotkla uživatelů sítě, že za několik dní ji sdílelo více než 260 tisíc lidí. V komentářích lidé píšou, že při čtení zprávy plakali, a doufají, že Chastiti bude i nadále odpovídat. Někdo dokonce navrhl, aby Američanka požádali Brada, aby na její svatbě hrál roli otce.

Zdroj: dailymail.co.uk

Byla zde však také negativní reakce a sama Chastiti o tom vyprávěla ve svém příštím příspěvku. Vysvětlila také, že její otec (mimochodem, jmenoval se Jason) nebyl její biologický otec, ale to se nezměnilo. Ukázalo se, že dívka po čtyři roky věděla, že někdo dostává zprávu. Také rozrušila některé komentátory a řekla, že nemá v plánech žádat Brada, aby ji vzal na oltář na svatbu. A na konci publikace vyzvala lidi, aby cenili své blízké.

Zdroj: dailymail.co.uk

„Takže nezapomeňte milovat lidi kolem vás říkejte jim všechno, protože když jsou pryč, je příliš pozdě se omlouvat a mluvit o vašich skutečných pocitech.“

Share