Německý ovčák si uvědomuje, že byl přiveden k veterináři: poté, co se záznam dostal na YouTube, pes stává hvězdou internetu

Živá povaha a rozvinutá schopnost demonstrovat emoce dělaly psy velmi oblíbenými jako domácí mazlíčky. Mnoho lidí rádi sledují čtyřnohého kamaráda, jak se snaží překonat jazykovou bariéru, která odděluje naše dva druhy, a navázat kontakt s lidmi.

Navzdory tomu, že zážitky psů pro nás často zůstávají nepochopitelné, nikdy se nepřestávají snažit vysvětlovat pomocí jazyků, které mají k dispozici – pohyby těla, mimiku a zvuky. Německý ovčák jménem Enzo vyjadřuje své emoce lépe než většina ostatních psů. Pokud mi nevěříte, podívejte se na video z jeho návštěvy veterináře v roce 2014.

Zdroj: apost.com

I když možná nebudeme vždy schopni našim psům porozumět, zdá se, že sami rozumějí mnohem víc, než jejich majitelé obvykle předpokládají. Pravdivost tohoto tvrzení přesvědčivě dokazuje jedno video, které si nedávno získalo nesmírnou popularitu na internetu. Jak chytří jsou psi a jak živé a spontánní jsou jejich reakce!

Každý den jsme potěšeni novými videi psů štěkajících a vrtících ocasy, natáčených v obchodech se zvířaty, na hřištích pro psy, navštěvujících sousedy a v stovkách dalších míst. Na těchto snímcích je pes, který si najednou uvědomil, že byl přiveden k veterináři – a okamžitě se začal vztekat!

Zdroj: apost.com

Německý ovčák jménem Enzo je vynikajícím představitelem svého plemene. Nedávno se se svými majiteli přestěhoval do jihu Spojených států. Krátce nato se u Enza vyvinula alergie, a tak se ho rozhodli vzít k veterináři. Enzo však okamžitě prohlédl, kam ho přivedli – a rozhodl se, že to nenechá jen tak!

Enzo má velmi mírumilovnou povahu, ale tentokrát se nedokázal ovládnout a začal se skutečně vztekat – jako malé dítě! Chudák si pro sebe nenajde místo, pobíhá po zadním sedadle, kňučí, a dokonce začíná trochu štěkat a ze všech sil se snaží vyvolat lítost majitelů. Naštěstí majitele včas vyndali kameru a podařilo se jim natočit dovádění svého mazlíčka.

Zdroj: apost.com

A poté, co se záznam dostal online, měl Enzo fanoušky po celém světě! Mnoho komentátorů videa na YouTube se dokonce pokusilo interpretovat zvuky štěněte. To však není vůbec obtížné – soudě podle jeho mimiky a pohybů, závěr naznačuje sám sebe: Enzo chce být odtud neodkladně odvezen.

Je úžasné, jak chytří jsou psi a jak dobrá je jejich paměť. Podívejte se na toto rozkošné štěně sami – chápe, že bylo přivedeno k veterináři. Bojí se vaše mazlíčci jít k veterináři?

PSALI JSME: TOULAVÝ PES STRÁVIL CELÝ ŽIVOT NA OKRAJI OPUŠTĚNÉ SILNICE, ALE NEZTRÁCEL NADĚJI: NAKONEC SI HO VŠIMLI A BYL ODVEZEN DO ÚTULKU

PŘIPOMÍNÁME: „CO TO TADY VYROSTLO“: ŽENA SI KOUPILA ŠTĚNĚ JORKŠÍRSKÉHO TERIÉRA BEZ PAPÍRŮ A LEVNĚJI NEŽ OD JINÝCH PRODEJCŮ. PES VYROSTL A PŘEKVAPIL SVÝM VZHLEDEM

Share