„Neskutečná práce a spousta trpělivosti“: Po rekonstrukci se do starého bytu vrátil život a interiéru mohou závidět i zkušení návrháři

Majitelé se nevzdali a proměnili byt, který se dle fotografie zdá před rekonstrukcí beznadějným. Nyní interiér uvnitř opravdu žije.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

V některých případech je přestavba bytu tak globální, pracovně náročná a komplexní, že se zdá, jako by se byt vyléčil od nějaké nákazy.

Fotografie sdílené šťastnými majiteli tohoto obytného prostoru dokazují, že neexistuje nic nemožného.

Je čas inspirace! Takže vidíme byt spíše s duchem velice staré doby. Staré odporné tapety, staré dveře, podlahy – všechno se zde dá popsat slovem „starý“.

Nyní tady jsou lakonické tapety a písková dlážděná podlaha, elegantní dracaena a pouf – při obouvání lidé určitě řeknou „děkuji“ za tak užitečný kousek nábytku! Pro dlouhé chodby je to praktičtější.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Kuchyně se stala útulnou díky množství teplých, ale ne příliš jasných barev a bílá kuchyňský kout v kombinaci s dřevěnými deskami vždy vypadá luxusně a stylově.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Jak vidíte, zdi byly zbořeny a znovu položeny – staré nerovné zdi jsou minulostí. Kvůli bateriím však bylo nepraktické měnit rozložení pokoje.

Mimochodem, jedná se o velmi vzácné uspořádání z hlediska otápění – v koupelně je instalován plynový kotel a je zde také baterie se čtyřmi sekcemi.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Všechna zdi, kromě hlavních jsou nahrazená trvanlivějšími.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Obdivuhodná je také transformace místnosti. Lakonický interiér v kombinaci s parketovou deskou vypadá moderně, ale styl dřeva připomíná antický styl.

Krásné anglické křeslo, závěsy a vzorované tapety to jen potrhují. Díky vhodným barvám to všechno vypadá stylově a pozornost jistě upoutá ohromující křeslo v uklidňující žluté barvě.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

„Bravo! Všechno je harmonicky vymyšleno, prakticky ve stylu moderní klasiky, “napsala uživatelka fóru.

Uživatelé, které hodnotili výsledky této renovace si všimli, že majitelé nechali v bytě starý stůl a stoličky, které byly i v předchozí výzdobě bytu.

Samozřejmě stůl a stoličky vypadají špatně, zejména na pozadí elegantního interiéru. Doufejme, že tato možnost je dočasná.

PSALI JSME: ČTYŘLETÁ DÍVKA SNADNO A RYTMICKY PROVEDLA IRSKÝ TANEC

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ NAŠEL MALÉ ZVÍŘE A ZAČAL SE O NĚJ PEČOVAT

Share