„Nikdy jsem ze Slunečné neodešla, ani nechtěla odejít“: Eva Holubová se chysta na návrat do Čech, aby mohla pokračovát v natáčení seriálu

Eva Holubová, která hraje Hanu Schwartzmüllerovou, ve všemi oblíbeném seriálu Slunečná, šíleně se stýská po natáčení v jejich domě na Sicílii. Viník toho je koronavir.

Zdroj: facebook.com

Pro ni jsou připraveny nové scény v seriálu. A ona je povinna se vrátit, aby se zapojila do natáčení.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Před tím se říkalo, že herečka už v seriálu nebude. Dokonce se prý do Česka vracet nehodlá. Na svém Instagram účtu ale všechny uklidnila. Holubová uvedla, že seriál šíleně miluje a hodlá se raději vrátit.

Herečka se nyní aktivně připravuje na stěhování do Česka. Jak uvedla, na Sicílii je spousta věcí, které je třeba udělat před odjezdem.

Zdroj: instagram.com

Musí složit test na covid-19, shromáždit všechny potřebné papíry, připravit dům na zimu, naučit se texty seriálů a rozloučit se sousedy. Je tam taková tradice, člověk musí alespoň zamávat přes okno. Všichni sousedé herečky jsou starší lidé a ctí tyto tradice.

Zdroj: youtube.com

Jak je vidět na sociálních sítích herečky, čas, který ona strávila mimo Česko, jí prospěl. Eva prozradila, že je to díky pěším procházkám, čerstvému vzduchu, kontrastní sprše a vitamínům.

Zdroj: ahaonline.cz

Herečka se obává, že v Česku je karanténa mnohem přísnější. Koneckonců, oni s dcerou jsou zvyklí klidně chodit a radovat se z italského života.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: „LEHCE ZMATENÍ, NADĚJEPLNÍ A NEVYSPANÍ“: BÝVALA PRVNÍ DÁMA DAGMAR HAVLOVÁ NAPSALA DOJEMNÁ SLOVA O DNI 17. LUSTOPADU

PŘIPOMÍNÁME: MARTA KUBIŠOVÁ PŘIZNALA, PROČ SE PODRUHÉ ROZVEDLA: JEJÍ MANŽEL TVRDIL, ŽE JINÁ ŽENA BYLA TĚHOTNÁ PŘED JEJICH KOMUNIKACÍ

Share