Její změny byly radikální: Monika Absolonová změnila účes a teď má úplně jiný styl

Když je mnoho lidí nuceno být doma, protože mnoho zařízení nefunguje a mnoho akcií je zakázáno, pak ve svém volném čase něco vymýšlejí. Například změnit svůj vzhled, vyzkoušet svůj nový styl. Celebrity mají také podobné myšlenky. Zpěvačka Monika Absolonová se rozhodla změnit svůj účes.

Dlouho byla zpěvačka Monika Absolonová brunetka s dlouhými vlasy. Pak trochu změnila barvu a její vlasy měly medový odstín.

Zdroj: YouTube

Jednou si zkrátila vlasy a při narozeninách Františka Janečka měla mikádo. Byl to trochu jiný styl, ale i tak vypadala skvěle. Zpěvačka vysvětlila, že se rozhodla pro změnu díky získané svobodě po skončení muzikálu Evita.

Nyní, když jsou kadeřnické salony zavřené, se Monika Absolonová rozhodla pro další experiment. Její změny byly radikální.

Zdroj: YouTube

Na svém Instagramu zpěvačka zveřejnila fotografii svého nového účesu, má krátké vlasy a jejich barva je světlá blond.

Monika Absolonová má dva syny a na svém Instagramu napsala, že kvůli jejich neposedství jí dokonce zbělely vlasy.

Zdroj: YouTube

Samozřejmě to byl vtip, vlastně si to zpěvačka přála už dvacet let. A právě teď byl skvělý okamžik, kdy jsou všechna divadla zavřená a hvězdy nuceny být doma.

Zdroj: YouTube

A protože tato situace pokračuje, může pokračovat ve svých experimentech, pokud bude chtít. Alespoň s krátkým účesem je snadnější dělat různé domácí práce.

Názory komentátorů se rozdělily na dva tábory. Někteří byli nadšení z toho, co viděli, jiní říkali, že být blondýnou není její styl.

Zdroj: YouTube

Mezi komentátory byly i známé osobnosti, například zpěvačka Marta Jandová nebo moderátorka Eva Decastelo. Jejich názory byly velmi pozitivní.

Psali jsme: Eva Pilarová našla poslední útočiště vedle Karla Gotta: jak to vypadá

PSALI JSME: BEZDĚTNÝ PÁR SI CHTĚL ADOPTOVAT TROJČATA, ALE NAJEDNOU SE STAL RODIČI 6 DĚTÍ

PŘIPOMÍNÁME: TATÍNEK JE ASIAT, MAMINKA JE AFRIČANKA: JEJICH DCERA SVÝM NEOBVYKLÝM VZHLEDEM DOBYLA INTERNET

Share