Kdo je na fotce: Ten kluk vyrostl a stal se úspěšným a celosvětově známým hercem

Nedávno oslavil své 64. narozeniny hollywoodský herec Tom Hanks. Miliony lidí mohou bez váhání říct, že to je jejich oblíbený herec.

Zdroj: youtube.com

Tom Hanks se narodil v kalifornském Concordu. Jeho otec byl kuchařem v místní restauraci. Nikdo proto netušil, že se Tom Hanks někdy stane hercem, který bude uznáván v celém světě.

Zdroj: youtube.com

Když bylo hvězdě pouhých 5 let, jeho rodiče se rozhodli rozvést. Podle zákona se tři starší děti usadily v domě svého otce.

Zdroj: prm.ua

„Celkově jsem měl 3 matky, 4 otce, změnil jsem 5 škol a 10 domů. Ale díky potížím jsem se stal tím, kým jsem teď,“ řekl Tom Hanks.

Zdroj: prm.ua

Již ve škole projevil Američan zájem o herecký klub v jedné ze škol. Na rozvoj dovednosti ale nebylo dost času: po škole prodával Tom Hanks popcorn a arašídy na stadionu v Aucklandu.

Zdroj: youtube.com

Jeho debut ve školním divadle ovlivnil volbu povolání Toma Hankse. Jako teenager začal studovat drama na University of California. Talentovaný student byl pozván hrát na Shakespearův festival, který se každoročně koná v Ohiu.

Zdroj: youtube.com

Tam získal Tom své první ceny.

Muž poprvé šel k oltáři v roce 1978, několik let před zahájením své herecké kariéry v Hollywoodu. Jeho první manželkou byla Samantha Lewisová. Po nedostatku peněz a rodinných hádkách se pár v roce 1987 rozvedl a žena později zemřela na rakovinu.

Zdroj: prm.ua

Pak se herec setkal se svou kolegyní Ritou Wilsonovou. Právě s ní se Tomu podařilo vybudovat silný vztah, který trvá dodnes. Pár spolu vychovává dvě děti a předvádí skutečnou idylku.

Zdroj: lifestyle.24tv.ua

Zajímavé je, že ze 4 dětí pouze jedno zdědilo po svém otci lásku k filmu. Hercova jediná dcera je redaktorkou časopisu. Není mediální osobou a jen zřídka se objevuje na veřejnosti se svými příbuznými.

Zdroj: prm.ua

PSALI JSME: „TO UŽ MI JE JAKO 16“: STARŠÍ DCERA MODERÁTORKY IVY KUBELKOVÉ NATÁLIE JIRÁSKOVÁ OSLAVILA SVÉ NAROZENINY

PŘIPOMÍNÁME: KDO JE NA FOTCE: TEN KLUK VYROSTL A STAL SE ÚSPĚŠNÝM A ZNÁMÝM ČESKÝM POLITIKEM A MINISTREM

Share