Olga Matušková už není sama: její přítel se přestěhoval k ní a nakonec přiznala, že spolu žijí

Česká zpěvačka a herečka Olga Matušková asi čtyři roky raději o svém příteli Jiřím Plannerovi nic neříkala. Byl jedním ze spoluzakladatelů divadla Semafor a nějakou dobu byl jeho ředitelem. Nakonec ale přiznala, že spolu žijí. Jiří Planner žijící celou dobu v Los Angeles už dokonce změnil adresu stálého bydliště. To řekla pro AHA!

Změnil adresu stálého bydliště na Floridu. Právě v tomto státě žije jeho přítelkyně Olga Matušková. Chtěli být blízko sebe.

Zdroj: YouTube

Ale má adresu v jiném domě, který si koupil sám, ale ne v jejím domě, který budovala se svým partnerem z Madridu.

Jiří Planner přitom svůj dům v Los Angeles neprodal. Zpěvačka prozradila, že měl v Kalifornii spoustu skvělých věcí a že tam měl důstojné prostředí.

Zdroj: Archiv Blesku a Olgy Matuškové

Když jsou spolu na Floridě, přestěhují se z domu do domu, tedy pár dní mohou žít v jejím domě a pak pár dní v jeho domě. Jediné, co se jim teď nelíbí, je situace s koronavirem.

„Když se blíží hurikán, uletíme do L.A. Když se blíží zemětřesení, tak honem zpátky na Floridu,“ žertovala Olga Matušková pro AHA!

Zdroj: YouTube

Podle ní jim pomáhá kočka, která se dva dny před přírodními katastrofami začíná chovat jinak.

Teď jsou všichni trochu smutní. Se zpěvačkou žije na Floridě i její bratr Tonda a všichni společně v prezidentských volbách volili Donalda Trumpa.

Zdroj: Archiv Blesku a Olgy Matuškové

Promluvila také o Waldemeru Matuškovi mladším, který nyní žije v New Yorku. Podle ní stále nezískal americké občanství.

Olga Matušková uvedla, že její zesnulý manžel Waldemer Matuška může být v nebi klidný. Myslela tím, že teď není sama a žije s jeho nejlepším kamarádem.

Zdroj: YouTube

Podle ní by si to její zesnulý manžel přál. Dodala, že Jiří Planner je součástí jejich rodiny, protože je kmotrem jejího syna.

PSALI JSME: TOTO BYLA NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKA SVĚTA: JAK VYPADÁ PO 10 LETECH

PŘIPOMÍNÁME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ INFORMOVALO O 9 016 NAKAŽENÝCH ZA VČEREJŠEK

Share