Smutný vzkaz do nebe vdovy Ivany Gottové: „Pozdravujte, prosím, nahoře Karla a Evičku“

S největší pravděpodobností si Ivana Gottová nyní dobře uvědomuje, jak se nyní cítí vdova Jiřího Menzela Olga po manželově smrti. Téměř před rokem prožila se svými dcerami totéž, co nyní prožívá Olga Menzelová se svými dětmi. Proto jistě vyjádřila soustrast vdově po režisérovi, ale také zveřejnila vzkaz, který napsal Jiří Menzel pro Karla Gotta. To bylo tehdy, když byli oba ještě naživu.

Oscarový režisér Jiří Menzel zemřel v sobotu večer doma. Jeho manželka Olga Menzelová o tom informovala v neděli večer.

Foto: Petr Novotný

Všechny české celebrity a spousta obyčejných občanů napsaly už stovky a tisíce kondolenčních slov. Mnozí z nich psali své soustrasti na svých sociálních sítích a zveřejňovali neobvyklé publikace.

Zdroj: Blesk.cz

Situace vypadá podobně, jako když před téměř rokem zemřel Český slavík Karel Gott.

Tehdy bylo celé Česko smutno z takové ztráty.

Zdroj: Blesk

Vdova po Karlu Gottovi Ivana nemohla v této situaci zůstat lhostejná a na smrt oscarového režiséra samozřejmě reagovala.

Zdroj: profimedia.cz

„Velmi nás zarmoutil odchod fenomenálního režiséra Jiřího Menzela. S rodinou velmi soucítíme a přejeme hodně sil. R.I.P., milý pane Menzele. 🖤 A pozdravujte, prosím, nahoře Karla a Evičku,“ napsala Ivana Gottová na oficiální účet Instagramu Karla Gotta.

Zdroj: herminapress.cz

Jde o nový účet Karla Gotta na Instagramu, protože před časem se neznámý člověk postaral o smazání starého účtu Slavíka.

Také Ivana Gottová zveřejnila fotografii vzkazu Jiřího Menzela Karlu Gottovi. Podle fotografie byl tento vzkaz napsán 9. ledna 2014.

Foto: Petr Novotný

Krátce předtím Jiří Menzel publikoval svou autobiografii, která se jmenovala Rozmarná léta. Zároveň dal jednu takovou knihu Karlu Gottovi.

Share