Padesátiletí herci, kteří chodí s dívkami o polovinu mladšími než jsou sami

Už jsme zvyklí vídat dospělé herce nebo herečky, které jsou ve vztahu s partnery o polovinu mladší než jsou sami. Co si sami myslíte o velkém věkovém rozdílu u slavných párů? Sdílejte své myšlenky v komentářích.

Brad Pitt

V srpnu vyšlo najevo, že Brad Pitt si našel novou přítelkyni, stala se jím německá 27letá modelka Nicole Poturalská. Později se na sociálních sítích objevila nová informace, že Poturalski je vdaná za 68letým německým restauratérem Ronaldem Mary. Ronald vlastně seznámil Nicol s Pittem. Par tak má zcela moderní vztah, což znamená, že se mohou setkat s jinými lidmi.

Zdroj: film.ru

Sean Penn

V roce 2016 se 56letý Sean Penn setkal s mladou herečkou Leilou George, která byla v té době 24 let. V lednu 2020 už spolu začali chodit na velké akce, už netají svůj román před veřejností. V červenci se pár rozhodl vzít, o čemž informoval sám Sean Penn.

Zdroj: film.ru

Dolph Lundgren

V červnu hvězda série Rocky, 62letý Dolph Lundgren, požádal o ruku 24letou fitness trenérku Emmu Crockdalovou. Lundgren je o 38 let starší než jeho společnice. Ale přiznejme si, pár je ve skvělé fyzické kondici, takže věkový rozdíl není tak výrazný.

Zdroj: film.ru

Dennis Quaid

Čtvrtá manželka Dennise Quaida Laura Savoy je o 39 let mladší než její manžel. Když se seznámili, bylo herci 65 let a Laura oslavila 26 narozeniny. Dennis požádal Lauru o ruku na Havaji v říjnu 2019, pár měl svatbu v červnu 2020.

Zdroj: film.ru

Zach Braff

Režisér a herec Zach Braff a Florence Pew byli spolu poprvé spatřeni v dubnu 2019. Florence poslala Zachovu fotku na Instagram, aby oslavila hercovy narozeniny. V komentářích se na Zacha snesla vlna odsouzení, že randí s mladou herečkou. Florence musela zavřít komentáře k nahrávce a apelovat na fanoušky s prosbou: „Pokud jste přišli na mou stránku, abyste se zbavili negativity, je lepší se okamžitě odejit z mé stránky“

Zdroj: film.ru

Nicholas Cage

Nicolase Cage bylo 56 let, když se objevil na Independent Spirit Awards se svou novou 26letou dívkou Rico Sibatou. V únoru 2020 byl pár přistižen v ulicích New Yorku, když se procházeli spolu s nejmladším synem Cage Westem. Zdá se, že pár je šťastný a věkový rozdíl je vůbec netrápí.

Zdroj: film.ru

PSALI JSME: CELEBRITY, KTERÉ SE ZAMILOVALY DO VLASTNÍCH FANOUŠKŮ

PŘIPOMÍNÁME: „VIZÁŽISTA SE POMOCÍ MAKE-UPU PROMĚNÍ V CELEBRITY“: A DĚLÁ TO TAK DOBRÉ, ŽE VYPADÁ JAKO JEJICH DVOJNÍK

Share