Celebrity, které se zamilovaly do vlastních fanoušků

Mnozí tajně sní o propojení svých životů s hollywoodskými herci. A jak ukazuje praxe, dostat se ke hvězdě není tak těžké – stačí opravdu chtít. Dnes budeme mluvit o celebritách, které se zamilovaly do vlastních fanoušků.

Matt Damon a Luciana Barroso

Prakticky každý z nás, s výjimkou Jimmyho Kimmela, je velkým fanouškem tvorby Matta Damona. V srdci samotného herce se však našlo místo jen pro jednu fanynku – Lucianu Barrosoovou, obyčejnou servírku z Miami. Příběh jejich vztahu trochu připomíná pohádku. V roce 2003, během natáčení snímku „Uvízl v tobě“, se Matt podíval do baru, kde Luciana pracovala. Okamžitě si všiml hezké dívky a okamžitě s ní začal klidný rozhovor.

V roce 2005 se pár rozhodl vzít. Po 15 letech jsou stále spolu, vychovávají tři děti a zdá se, že jsou v manželství naprosto šťastní.

Zdroj: film.ru

Adam Sandler a Jackie Titone

Adam Sandler se seznámil se svou budoucí manželkou Jackie Titoneovou když byl na vrcholu své herecké kariéry. V té době dívka, která byla velkou fanynkou komika, a sama právě začínala filmovou kariéru. Vypadá to, že to byla láska na první pohled, protože od té chvíle se pár nerozešel.

Je známo, že pro svého milovaného Titone dokonce přijala judaismus. Chodili spolu několik let, pak se vzali a dodnes spolu zůstávají, vychovávají dvě děti.

Zdroj: film.ru

Patrick Dempsey a Gillian Fink

Srdce Patricka Dempseyho už více než 20 let patří jedné – jediné ženě — kadeřnici Gillian Fink.
V polovině 90. let Fink pracovala v jednom z kosmetických salonů v Los Angeles. Když viděla na seznamu klientů jméno Patricka Dempseyho, rozhodla se, že je to něčí hloupý žert. Ve skutečnosti se k ní herec opravdu přihlásil kvůli účesu. A zřejmě byl spokojený.

V roce 1999 se pár oženil, ale po 16 letech Fink oznámil rozchod. Zřejmě se jim podařilo navázat vztah, protože plánovaný rozvod se nekonal.

Zdroj: film.ru

Reese Witherspoon a Jim Toth

Oscarová herečka Reese Witherspoon už delší dobu spojovala svůj život výhradně s jinými herci: byla vdaná za Ryana Philippa a měla velmi dlouhý vztah s Jakem Gillenholem. Všechno se změnilo, když se Reese seznámila s castingovým manažerem Jimem Tothem. Jim sám tajně doufal, že se někdy setra s herečkou, která je v jeho agentuře, ale ani nesnil, že by se jejich setkání mohlo dostat do vážného vztahu.

K dnešnímu dni pár již devět let žije ve stabilním manželství a vychovává tři děti.

Zdroj: film.ru

Toby Maguire a Jennifer Meyer

V roce 2003 se šperkařka Jennifer Meyer seznámila se svým budoucím manželem, hercem Tobym Maguyerem. Stalo se tak při natáčení historického dramatu Favorit, které získalo následně hned několik nominací na Oscara. V tu chvíli Meyer samozřejmě ani netušila, že se stane dívkou „Spider-Mana“, a byla velkou fanynkou herce.

O tři roky později se páru narodilo první dítě a v roce 2007 oni oznámili svatbu. Bohužel, po 10 letech manželství se Toby a Jennifer rozhodli rozloučit.

Zdroj: film.ru

Tom Cruise a Katie Holmes

Jako teenager Katie Holmes oblepila stěny své ložnice plakáty z filmů Mission Impossible, Dny hromu, Rozhovor s upírem a Rain Man. Tom Cruise byl její idol a první láska. Když ona dospěla, Kathy se rozhodla stát se herečkou. Na začátku nultého roku dostala šanci poznat muže, o kterém jako dítě snila.

Už po několika měsících celý svět tají dech a sleduje vývoj jejich vztahu. Po závratném románu následovala svatba a pak i narození dlouho očekávané dcery Suri. Jejich manželství však vydrželo jen šest let. Důvodem rozvodu Katie Holmesové a Toma Cruise byla prý jeho záliba v scientologii.

Zdroj: film.ru

Christian Bale a Sibi Blazhich

Velká fanynka Christiana Bala Sibi Blazhich se s hercem seznámila, když na začátku roku pracovala jako asistentka Winony Ryderové. Sám Bale v tu chvíli o manželství ani nepřemýšlel. Schůzka s Blazhich však vše změnila – neuplynul ani rok, kdy se svázali manželskými svazky.

Po 20 letech se jejich vztah zdá silnější než kdy jindy. Ve svých veřejných projevech Bale opakovaně děkoval manželce, která toleruje jeho neustálé fyzické transformace, pečuje se o jeho zdraví a i nadále je hlavním fanynkou jeho talentu.

Zdroj: film.ru

PSALI JSME: DESET PŘÍKLADŮ TOHO, JAK CELEBRITY VYROSTLY A ZMĚNILY SE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: „VIZÁŽISTA SE POMOCÍ MAKE-UPU PROMĚNÍ V CELEBRITY“: A DĚLÁ TO TAK DOBRÉ, ŽE VYPADÁ JAKO JEJICH DVOJNÍK

Share