Perspektivní 19letý sportovec Ondřej Hodboď si vzal život: Objevily se nové detaily případu

Kamarádi, rodina i přítelkyně byli šokováni smrtí mladého sportovce Ondřeje Hodbodě. Bylo mu teprve 19 let, byl to veselý kluk, takže důvody jeho sebevraždy nikdo nechápal. Byl to talentovaný a perspektivní běžec, ale z nějakého důvodu se rozhodl skočit z 10. patra.

Ondřej Hodboď byl perspektivní sportovec, už závodil mimo Českou republiku. Pro mnohé se jeho sebevražda stala šokem, protože měl dobrou rodinu, spoustu kamarádů a přítelkyni, která ho milovala.

Zdroj: Instagram

„Můžeme potvrdit, že se od čtvrtečního poledne zabýváme případem skoku muže ročníku 2001 z okna na Praze 4,“ řekl pro Blesk.cz policista Jan Daněk.

Ukázalo se, že chlap skočil z 10. patra. Pro jeho kolegy sportovce i pro trenéry nebylo jasné, proč to udělal, protože byl velmi úspěšným atletem, opakovaně vyhrával.

Například na mistrovství Evropy v roce 2017 skončil čtvrtý.

Také čtyřikrát za sebou byl mistrem ČR v běhu na 3000 metrů překážek (ve své kategorii).

Zdroj: YouTube / CzechAthletics

Poslední rozloučení s atletem se uskuteční 2. října v nymburském krematoriu.

Jeho přátelům bude určitě chybět mezi živými.