Pes u obchodu s prosbou zíral na každého kolemjdoucího: Na pomoc přišel jen chlap v drahém kabátě

Kolem jednoho supermarketu se neustále motal pes bez domova. Dříve bydlel na benzínce, kde ho všichni krmili. Ale potom se něco stalo z majitelembenzínky, a nový pracovníci benzinky chudáka vyhnat. Ten si našel nové útočiště nedaleko obchodu.

Ilustrační foto
Zdroj: mimimetr.me

Zde byl ošetřen všemi druhy dobrot laskavých zákazníků, kteří vycházejí ze dveří supermarketu. Pes si také našel potravu na skládce, která se nachází v okolí. Je pravda, že někdy musel bojovat o zbytky s divokými příbuznými, ale takový je pouliční život psů, který nemají domov.

Ilustrační foto
Zdroj: news-r.ru

V létě se mu žilo dobře, venku bylo teplo, takže se dalo spát pod širým nebem. Ale s nástupem chladného počasí, náš chlupatý hrdina trpěl. Musel si hledat úkryt před deštěm a v prudkých zimních měsících on vůbec přežil s obtížemi.

A jednoho dne, v jednom z vyčerpaných podzimních dnů, pes ležel pod lavicí a skrýval se před mrholením. Najednou na lavičku sedl chlap módně oblečený. S někým komunikoval po telefonu a rozhovor zjevně nebyl snadný, protože mladík mluvil ve zvýšených tónech.

Ilustrační foto
Zdroj: wikipet.ru

Po rozhovoru ten chlap vypadal velmi smutně, bylo vidět, že ho někdo velmi rozrušený. Pes si pomyslel, že možna dokáže může trochu uklidnit a strčil mu studený nos do dlaně. Chlap to nečekal a byl zmatený takovým činem, ale pak psa pohladil.

Ilustrační foto
Zdroj: zastavok.net

Tak oni seděli pár minut. Bezdomovec pes s obrovským srdcem uklidnil chlapa, který měl všechno v životě, až na jednoho … chyběl mu takový přítel, který by ho miloval vždy, bez jakýchkoli konvencí, a vždy by prostě uklidnil a pochopil jedním svým pohledem.

Když chlap vstal z lavičky a šel k autu, pes zůstal ležet. Po několika metrech se mladý muž rozhlédl a zavolal za sebou svého nového kamaráda. O pár minut později už bezdomovec seděl v útulném salonu drahého auta a radostně se usmíval a zuřivě vrtěl ocasem. Tak začal jeho nový šťastný život…

Ilustrační foto
Zdroj: wikipet.ru

PSALI JSME: PES BYL OPUŠTĚN NA BENZINOVÉ PUMPĚ A ZTRATIL VÍRU V LIDI: ALE JEDEN ČLOVĚK DOKÁZAL POMOCI

PŘIPOMÍNÁME: TOULAVÝ PES KAŽDÝ DEN SEDĚL NA JEDNOM MÍSTĚ V NADĚJI, ŽE NAJDE DOMOV: JEHO PŘÍBĚH CHYTIL ZA SRDCE MNOHO LIDÍ

Share