Pizingerová se pochlubila dojemnými profesionálními fotkami svého syna Josefa: Možná bychom je nikdy neuviděli, kdyby ji k tomu nepřemluvily kamarádky

Čerstvá maminka Vendula Pizingerová se rozhodla udělat nové dojemné snímky svého syna Josefa. Možná bychom je nikdy neuviděli, kdyby ji k tomu nepřemluvily kamarádky a neporadily fotografku Moniku Váňovou.

„Tak tady bylo Josefovi deset dní. Kámošky mě přemluvily, abych mu nechala udělat tyhle fotky a dobře udělaly,“ uvádí šťastná Pizingerová na svém Instagramu s tím, že je ráda za své rozhodnutí.

Zdroj: youtube.com

Navíc Vendula s focením to stihla přesně na den, protože se takto miminko může fotit jen do 10 dnů po narození. Pizingerová tvrdí, že potom už novorozenec je větší a méně spí.

Šéfka nadačního fondu Kapka naděje rovněž dodala, že fotky vznikly jeden den před zavedením stavu nouze.

„Byla jsem v šoku, jak to paní fotografka Monika Váňová s miminky umí,“ pokračovala Vendula a řekla, že její kamarádkám se snímky velmi líbili. Pro své děti už je ale neudělají, protože jsou velké.

Fotografka Monika Váňová prozradila, jak začala fotit miminka. Byla to prý náhoda a to, že bude fotit novorozence pochopila, když byla u fotografa se svou malou dcerkou. Práce fotografa ji nadchla a rozhodnutí bylo na světě.

Zdroj: youtube.com

„Koupila jsem si zrcadlovku a naučila se s ní zacházet,“ popisuje Monika a dodává, že následně absolvovala několik kurzů, aby se dopracovala na vysokou úroveň. Fotografka říká, že má nejlepší práci a je ráda, že přináší lidem radost.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ŠAFÁŘOVÁ PROMLUVILA O STŘÍDAVÉ PEČI S VONDRÁČKOVOU: „TOTÁLNÍ ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU, ALE V POZITIVNÍM SMĚRU“

PŘIPOMÍNÁME: HEREC SERIÁLU SLUNEČNÁ JAN ŠŤASTNÝ UVAŽUJE O DALŠÍM DÍTĚTI: „MYSLÍM SI, ŽE JI BUDU HODNĚ ROZMAZLOVAT“

Share