Šafářová promluvila o střídavé peči s Vondráčkovou: „Totální změna životního stylu, ale v pozitivním směru“

Lucie Šafářová je nyní matkou na plný úvazek. V rozhovoru přiznala, že se svou dcerou Leontýnou a syny partnera hokejisty Tomáše Plekance Matyášem a Adamem má velkou zábavu.

Zdroj: sip.dennik.cz

Podle ní je vše v pořádku. Cítí se šťastná mimo tenis. Novou roli si moc užívá, i když se jí kvůli tomu hodně změnil život, informuje isport.blesk.cz.

„Totální změna životního stylu, ale v pozitivním směru.“

Není to tak dávno, co slavná tenistka běhala po kurtech rychlostí zvuku, teď musí stejně tak běhat po domě, aby stihla za dětmi. Ona totiž chce dát dětem jen to nejlepší.

Zdroj: blesk.cz

Syny Vondráčkové mají doma vždy půl měsíce. Za tu dobu jsou velmi vyčerpaní. Kluci jim dávají pořádně zabrat.

Sportovkyně se velmi těší, že chlapci z předchozího manželství, jejího manžela, si s Leontýnkou velmi dobře rozumějí. Holčička je má moc ráda a společně si hrají. Chlapci během hry jsou velmi opatrní se svou mladší sestrou.

Po náročném dni je pro ni jedinou radostí, když děti spí, posadí se na pohovku, vydechnou a věnuje trochu času sobě nebo manželovi.

Když se Lucie stala maminkou, rozhodla se nepokračovat v profesionálním sportu. Dle jejích slov toho ale nelituje. Nic nemůže nahradit radost z mateřství.

Zdroj: sip.dennik.cz

Dceři bude brzy rok a mamince nezbývá než si přidělit trochu času i pro sebe. Sportovkyně přiznala, že by si ráda zacvičila, šla ke kadeřníkovi, ale to je možné, jen když děti spí. A když ty malé darebáci spí, síly už praktický nejsou.

Jak Šafářová přiznala, nejtěžší na mateřství je neustálá touha spát. Ale nezbývá nic jiného, než si na to zvyknout.

Zdroj: nhl.com

PSALI JSME: FANOUŠKY SIMONY KRAINOVÉ JSOU OHROMENI: „TYHLE FOTKY PŘIPADAJÍ JAKO VÝSMĚCH“

PŘIPOMÍNÁME: PŘI STĚHOVÁNÍ Z DOMU ŠÁRKA REZKOVÁ OBJEVILA NEČEKANÝ NÁLEZ: „PŘI UKLÁDÁNÍ KNIH DO KRABIC JSEM NA ŘADĚ Z NICH OBJEVILA PŘELEPKY EXEKUČNĚ ZABAVENO“

Share