Po dobu 20 let muž si na svá dvojčata ani jednou nevzpomněl: Teď se je rozhodl najít na sociálních sítích

Roberto Gaspar byl teenager, když se stal otcem. Jeho přítelkyně porodila dvojčata a hned je dala k adopci. Proto se s Gasparem rozešli.

Zdroj: findimindi.ru

Od té doby muž o osudu svých dětí nic nevěděl.

Po dvaceti letech už měl Gaspar jinou rodinu a oni spolu s manželkou čekali na miminko. To ho přimělo si vzpomenout o svých synech, které kdysi musel dát k adopci. Jeho manželka mu nabídla pomoc při hledání.

Zdroj: findimindi.ru

„Ahoj, jmenuji se Gaspar, Hledám své dvojčata“

Zdroj: cbc.ca

Jediné, co věděl, byly jejich narozeniny, nemocnice kde se narodili, jméno jejich matky, která již zemřela a jméno sestřičky který byla přítomna při narození chlapců.

Zdroj: findimindi.ru

Když pár kontroloval poštu, nevěřil vlastním očím – byly tam desítky tisíc odpovědí! Po několika dnech muži někdo zatelefonoval.

Jedním z těch, kteří tento příspěvek viděli, byla žena, která měla kamaráda v Edmontonu. Ta žena před dvaceti lety adoptovala dvojčata. Jednoho rána jí její kamarád zavolal a řekl: „Podívejte se na tento příspěvek na Facebook, ten chlap hledá své dvojčata.“

Zdroj: findimindi.ru

Dvacetiletý Ramando Godett se chystal do práce, když mu zavolala maminka a oznámila šokující zprávu.

Zdroj: findimindi.ru

V té době pracoval jeho bratr, Robert Godett, ale co nejrychleji mu byly oznámeny ohromující zprávy. Bratři se podívali na Facebook a uspořádali konverzaci s Gasparem pomoci přes Skype.

Druhý den si dvojčata začala všímat, že se k nim začínají přidávat do přítel na Facebook sourozenci a další členové rodiny, které oni ještě vůbec neznali.

Zdroj: findimindi.ru

„Než se mi něco stane, protože už jsem ve věku, chci, aby mé děti věděli, kdo jsou jejích příbuzní“ říká Gaspar. „Nechci rušit jejich dosavadní život, ani nutit k ničemu. Chci, aby rodina byla spolu a oni se znali a respektovali jeden druhého.“

PSALI JSME: JAKMILE ŽENA UVIDĚLA, KOHO PORODILA OKAMŽITĚ OPUSTILA DÍTĚ

PŘIPOMÍNÁME: JAK DNES VYPADÁ JEDINÝ SYN BRIGITTE BARDOTOVÉ, KTERÉHO KDYSI OPUSTILA

Share