Jakmile žena uviděla, koho porodila okamžitě opustila dítě

Jeho vlastní matka ho okamžitě po porodu opustila. A všechno kvůli barvě jeho pleti, žena pravděpodobně podvedla svého manžela a nebyla si úplně jistá, od koho otěhotněla.

Zdroj:laykni.com

Trvalo to trochu času, ale žena se rozhodla napsat odmítnutí. Pak řekla svému manželovi, že se dítě narodilo mrtvé.

Dítě zůstalo bez rodičů, a když nemocnice připravovala papíry pro jeho převoz do dětského domova, jedna ze sester zjistila, že s dítětem něco není v pořádku. Ukázalo se, že trpěl hladem kyslíku, takže dítě přemístili do intenzivní péče.

Zdroj:laykni.com

Úsilí lékařů naštěstí nebylo marné a zdravotní stav pacienta se zlepšil. Nemocnice se připravovala na přestěhování dítěte do sirotčince, ale stejná sestra si na dítě zvykla natolik, že bez něj už nemohla žít.

Žena řekla svému manželovi o všem, co se stalo, v naději, že by souhlasil si adoptovat toho chlapce. Mimochodem, po dlouhou dobu tato žena nemohla otěhotnět, ale muž byl proti.

Zdroj:laykni.com

Výsledkem bylo, že se manželce nějakým kouzelným způsobem podařilo přesvědčit svého partnera a chlapec, kterého pak dostal jméno Mark našel milující rodinu.

Doslova o rok později se pár stal ještě šťastnějším – žena otěhotněla. Nyní má Mark mladší sestru a jejich matka a otec jsou šťastní.

Share