Pohlreich komentoval finále MasterChef 2020: Jeho názor na Pavlínu Lubojatzky, se liší od názoru většiny díváků

Není žádným tajemstvím, že Zdeněk Pohlreich je často popisován jako skutečný profesionál svého oboru a jeho názor je velmi vážně vnímán.

Zdroj: tv.nova.cz

Právě kvůli tomu se všichni těšili na jeho názor na již dokončenou reality show MasterChef Česko 2020. Nejvíce se veřejnost zajímala o to , co řekne Pohlreich o všemi kritizované Pavlíně Lubojatzky, kterou mnozí považují za uplakanou?

Zdroj: tv.nova.cz

Na konci úterního finále MasterChef 2020 všichni diváky a fanoušky této show s úlevou vydechli po ohlášení vítěze. Jak je známo, vyhrál lidovecký favorit Roman Staš.

Zdroj: world-today-news.com

Úleva byla zcela pochopitelná. V průběhu posledních měsíců, mnoho lidí mluví jen o jednom – jak velmi nesympatická a uplakana hysterka Pavlína Lubojatzky se dokázala dostat do finále show, a myšlenka o tom, že ona vyhraje MasterChef, byla velkou noční můrou pro všechny její kritiky.

Zdroj: tv.nova.cz

Zdeněk Pohlreich ale má poněkud jiný názor než většina diváků

Zdroj: cafeimperial.cz

Pavlina ale u slavného kuchaře vzbudila plně opačný dojem.

„Viděl jsem jen kousíček finále. Dělali tam pěkné věci. Na to, že jsou to hobbíci (amatérští kuchaři – pozn. red.), jejich jídla vypadala dobře. Hodnotit to jde jen podle zraku, podle chuti ne,“ – takto okomentoval známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Zdroj: chefshop.cz

Pohlreich v rozhovoru řekl, že Pavlína se do finále dostala zaslouženě. A podotkl, že když se lidé dostali až do finále, tak si to nebude jen tak, ale přeci jen díky snáze.

Podotkl také, že jde o kuchařskou show, nikoliv o soutěž krásy. Porota měla hodnotit chuť pokrmu a jak vypadá, a ne samotné účastníky. V rozhovoru byl kuchař pobouřen tím, že lidé píšou urážlivé a zlé komentáře na adresu účastníků, kteří nikdy nebyli a pravděpodobně nebudou na jejich místě.

Přiznal, že pořad nesledoval úplně, ale vlastně může to hodnotit i z vlastní zkušenosti. A také Zdeněk podotkl, že vlastně kdyby to byla špatná show, tak by se o tom tak moc nemluvilo.

Zdroj: divinis.cz

PSALI JSME: VÍTĚZ MASTERCHEF 2020 ROMAN STAŠA PROZRADIL ZA CO UTRATÍ VÝHRU

PŘIPOMÍNÁME: PAVLÍNA LUBOJATZKY KOMENTOVALA SVOU PROHRU V POŘADU MASTERCHEF: JE ROZTRPČENÁ, CHTĚLA TO VÍTĚZSTVÍ OD ZAČÁTKU

Share